Alcina - Perleťová rtěnka - Pearly Lipstick Pink 1 ks

Vynikat díky oslnivě lesklým rtům je nyní snadné. Rtěnka Pearly Lipstick Pink se pyšní složením s multi-reflexními perleťovými pigmenty a zaručuje tak ultra vysoký lesk. Zároveň má lehkou a příjemnou texturu a střední krytí.
Výrobce: Alcina
Kód: 65601
EAN: 4008666656018
Datum dodání: 1 - 3 dní
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pearly Lipstick Pink - Perleťová rtěnka v barevném odstínu Pink - Pro krásné a hebké rty

  • S multi-reflexními pigmenty
  • Vysoký lesk
  • Lehká textura

Všichni, kdo preferují opravdu výrazné rtěnky nebo touží po nepřehlédnutelném lesku, mohou jásat. Aktuální trendy jsou jim nakloněny a přinášejí zpět velký hit osmdesátých let – perleťové rtěnky.

Nová Pearly Lipstick od Alciny se pyšní multi-reflexními perleťovými pigmenty, které zaručují ultra vysoký lesk, a také lehkou a příjemnou texturou se středním krytím, díky níž budete chtít rtěnku nosit každý den.

Barevný odstín: Pink

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Ultrajemné pudrové oční stíny - Eye Shadow Soft Grey 1 ks

Oční stíny Eye Shadow Soft v barevném odstínu Grey - vynikají sametově hebkou pudrovou texturou, která se velmi jednoduše nanáší a roztírá. Stíny oslní efektním třpytivým finišem a dokáží vytvořit jemný a romantický, ale i dramatický a nepřehlédnutelný vzhled.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tvářenka a bronzer v jednom - Powderblush sundowner 1 ks

Tvářenka a bronzer v jednom je univerzální produkt nejen na líčení tváří, ale i pro celkový monochromní look. Můžete s ním konturovat lícní kosti, dodat tvářím zdravý a svěží vzhled i nalíčit oči. Je vysoce pigmentovaná, a tak stačí opravdu malé množství, které vytvoří výrazný efekt.
490,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pudrové oční stíny - Eye Shadow Ice blue 1 ks

Objevte ledově modrý odstín "ice blue" pudrových očních stínů Eye Shadow, díky kterému vykouzlíte na očních víčkách kouzelný nádech světle modré barvy. Pomocí navlhčeného aplikátoru můžete docílit větší intenzity.
300,00 Kč s DPH
 

Alcina - Sametová kajalová tužka na oči - Velvet Kajal Liner Violett - 1 ks

Velvet Kajal Liner Violett - Kajalová tužka s inovativní sametovou texturou nabízí snadnou a zároveň precizní aplikaci. Vykouzlíte s ní jak přesné linky, tak kouřové líčení – sametová konzistence se výborně roztírá.
280,00 Kč s DPH