Alcina - Perleťová rtěnka - Pearly Lipstick Pink 1 ks

Vynikat díky oslnivě lesklým rtům je nyní snadné. Rtěnka Pearly Lipstick Pink se pyšní složením s multi-reflexními perleťovými pigmenty a zaručuje tak ultra vysoký lesk. Zároveň má lehkou a příjemnou texturu a střední krytí.
Výrobce: Alcina
Kód: 65601
EAN: 4008666656018
Datum dodání: 1 - 3 dní
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pearly Lipstick Pink - Perleťová rtěnka v barevném odstínu Pink - Pro krásné a hebké rty

  • S multi-reflexními pigmenty
  • Vysoký lesk
  • Lehká textura

Všichni, kdo preferují opravdu výrazné rtěnky nebo touží po nepřehlédnutelném lesku, mohou jásat. Aktuální trendy jsou jim nakloněny a přinášejí zpět velký hit osmdesátých let – perleťové rtěnky.

Nová Pearly Lipstick od Alciny se pyšní multi-reflexními perleťovými pigmenty, které zaručují ultra vysoký lesk, a také lehkou a příjemnou texturou se středním krytím, díky níž budete chtít rtěnku nosit každý den.

Barevný odstín: Pink

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Lak na nehty - Seoul 5 ml

#Seoul - září sytou barvou, pyšní se skvělým krytím a na nehtech vydrží opravdu dlouho. Speciálně tvarovaný štěteček pro jednoduché a rychlé nanesení. Užijte si profesionální výsledek již v první vrstvě!
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH
 

Alcina - Olejový elixír - Nutri Shine Oil Elixir 50 ml

Nový olej na vlasy Alcina - Olejový elixír Nutri Shine - KVALITNÍ, LUXUSNÍ, PĚSTICÍ. Pěsticí olejová struktura vlasy obalí a i poškozené vlasy získají lesk a budou na dotek hebké a hladké
480,00 Kč s DPH
440,00 Kč s DPH
 

Alcina - Houbička na make-up - kulatá 1 ks

Skvělá na cesty a jemnou strukturou pórů je ideální k jednoduchému a rovnoměrnému nanášení make-upu. Dokonale s ní zakryjete všechny nedostatky pleti.
75,00 Kč s DPH
70,00 Kč s DPH