Gernétic - Octo - Čistící krém na uvolnění komedonů, 30 ml

Gernétic OCTO Čistící krém na obličej - Krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů. NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ! Jemný krém určený k ošetření pleti s nadměrným vylučováním kožního mazu, s rozšířenými a ucpanými póry a komedony.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91361
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
1 348,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic OCTO Čistící krém na obličej - Krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ!

Vstupte do světa průzračné čistoty a krásy... Krém OCTO pleť naplní lahodnými výtažky mateřídoušky, slézu a slunečnice. Reguluje tvorbu kožního mazu, uvolňuje komedony, odstraňuje nečistoty a zároveň minimalizuje rozšířené póry. Vnímáte rozdíl? Díky krému OCTO začíná krása dokonale čistou pletí!

Jemný krém určený k ošetření pleti s nadměrným vylučováním kožního mazu, s rozšířenými a ucpanými póry a komedony. Spolu s dalšími výrobky (GLYCO, FIBRO, IMMUNO) nahrazuje mechanické čištění pokožky, což je velmi příznivé vzhledem k narůstajícímu počtu přecitlivělých pletí.

Aktivní složky:

  • mastné kyseliny
  • slunečnicový olej
  • výtažky z mateřídoušky, lopuchu, slézu, myrhy, jitrocele, břečťanu
  • aktivní výtažky získané biotechnologickou cestou

Účinky: Krém OCTO reguluje tvorbu kožního mazu, uvolňuje mazové zátky a komedony, má antiseptické, čistící a adstringentní účinky. V případě podkožních nečistot má používání přípravku OCTO za následek, že všechny podkožní vady vystoupí na povrch a může dojít k přechodnému zhoršení stavu pleti. Proto je třeba tento přípravek používat ve velmi malém množství. OCTO též zamezuje nadměrnému vysušování pokožky a harmonizuje činnost žlučníku.

Domácí péče: Krém OCTO používáme maximálně jedenkrát denně - při ranním nebo večerním ošetření pleti. Po důkladném vyčištění pleti mlékem GLYCO a tonikem FIBRO naneseme velmi malé množství krému OCTO lehkým vklepáváním především na střední část obličeje a necháme vstřebat. Díky vynikajícím účinkům tohoto výrobku lze úspěšně bojovat proti znečištěné pleti. Kvůli vystoupení nečistot na povrch může dojít k přechodnému zhoršení pleti, které rychle vymizí.

Tip: Kúra k hlubokému pročištění pleti – postup:

  • vyčištění mlékem GLYCO a tonikem FIBRO (DERMA, SEBO GER)
  • aplikace peelingu GER PEEL a následně krému OCTO - necháme vstřebat
  • po vstřebání naneseme masku IMMUNO a necháme působit 15-20 minut
  • masku IMMUNO odstraníme teplou vodou, pleť osušíme
  • naneseme velmi malé množství krému SYNCHRO nebo SYNCHRO 2000

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 244,00 Kč s DPH
2 020,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 40 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
946,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 568,00 Kč s DPH
1 411,00 Kč s DPH