Naděje - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině NK15 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině - jako pomoc při potížích s mikroby v ústní dutině - Paradentóza - Nadměrný výskyt mikrobů v ústní dutině - Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle.
Výrobce: Naděje
Kód: NK15
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
687,00 Kč s DPH
635,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině - jako pomoc při potížích s mikroby v ústní dutině - Paradentóza - Nadměrný výskyt mikrobů v ústní dutině

Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury lichořeřišnice, penízovka a grep, po využití tinktury grep vezmete dub a pokračujete v užívání lichořeřišnice a penízovky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití dubu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu