Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ledviny NK2 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ledviny - Výluhy v této kúře vyplavují písek a usazeniny z ledvin a močových cest. Posilují obranu organismu proti nežádoucím bakteriálním procesům. Trubkovec má silné regenerační účinky na ledviny.
Výrobce: Naděje
Kód: NK02
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
677,00 Kč s DPH
625,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu močových cest

Výluhy v této kúře vyplavují písek a usazeniny z ledvin a močových cest. Posilují obranu organismu proti nežádoucím bakteriálním procesům. Trubkovec má silné regenerační účinky na ledviny.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury směs bylin na ledviny, lichořeřišnice a bříza, po využití tinktury břízy vezmete trubkovec+celík a pokračujete v užívání směsi na ledviny a lichořeřišnice, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití trubkovce+celíku vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu