Naděje - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu NK39 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - pro podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období - Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu v boji s nežádoucími bakteriemi a viry, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Výrobce: Naděje
Kód: NK39
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
42,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - por podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období

Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu v boji s nežádoucími bakteriemi a viry, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T11 GRAPEFRUIT - Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost
  • P49 VRBA BÍLÁ - Hormonální rovnováha, relaxace, spánek
  • SV18 ZLATICE MIX - Originální přípravek pro podporu obranyschopnosti organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a grep, po využití tinktury grepu vezmete vrbu a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití vrby vezmete nakonec Zlatici a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu