Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému NK35 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu - Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.
Výrobce: Naděje
Kód: NK35
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu

Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ - Dýchací systém, kašel, cévy
  • T40 TŘEZALKA - Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • P21 JIROVEC MAĎAL - Cévy a krevní kapiláry, krevní oběh v končetinách, podpora výživy tkání
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P1 BEZ ČERNÝ - Obranyschopnost, imunitní systém, hubnutí

Užívání kúry: Současně užívat tinktury pelargonie, třezalka a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete jírovec a pokračujete v užívání s pelargonií a třezalkou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jírovce vezmete nakonec bez černý a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml