Naděje - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti NK36 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita - Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu v obraně před nežádoucími procesy v tkáních. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Pomáhá lépe snášet a snáze překonávat následky ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné jí doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK36
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita

Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu v obraně před nežádoucími procesy v tkáních. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Pomáhá lépe snášet a snáze překonávat následky ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné jí doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • T30 OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - Jaterní funkce, ochrana jaterní tkáně, detoxikace, pročišťování těla
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ - Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P48 VŘES - Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok, ostropestřec a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem a ostropestřcem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky, nebo stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu