Naděje - Doplněk z bylin pro udržování optimální hladiny krevního cukru NK28 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování optimální hladiny krevního cukru - jako pomoc pro zlepšení optimální hladiny cukru - Cukrovka - Udržování normální glykémie - Kúra podporuje normální metabolismus glukózy, tuků a bílkovin. Snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat žádoucí hladinu cholesterolu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK28
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
502,00 Kč s DPH
465,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování optimální hladiny krevního cukru - jako pomoc pro zlepšení optimální hladiny cukru - Cukrovka - Udržování normální glykémie

Kúra podporuje normální metabolismus glukózy, tuků a bílkovin. Snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat žádoucí hladinu cholesterolu.

Podporuje činnost vnitřních orgánů, hlavně slinivky břišní, má příznivý vliv na látkovou výměnu. U diabetiků v krátké době příznivě působí na hladinu cukru v krvi.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Istop, penízovka a bříza, po využití tinktury břízy vezmete borůvku a pokračujete v užívání s Istopem a penízovkou do vybrání všech lahviček.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu