Naděje - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění VK03 250 ml

Naděje Podhorná - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění. Zklidňující bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus. Složení relaxační bylinné koupele nám umožni relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby na organismus člověka.
Výrobce: Naděje
Kód: VK03
EAN: 8594055102663
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Relaxační bylinná koupel - Nervy a zklidnění

Zklidňující bylinná koupel vhodná jako součást důkladné péče o organismus.

Složení relaxační bylinné koupele nám umožni relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby na organismus člověka.

Relaxační bylinná koupel obsahuje: Třezalka, Levandule, Meduňka, Pelargonie, Chmel, Mučenka, Řimbaba, Rozmarýn

Způsob použití: Před použitím protřepat. 50 ml (3 odměrky - víčko lahvičky) přípravku přidejte do připravené koupelové lázně.  Lázeň nechte v klidu působit na tělo po dobu alespoň 15-20 minut.

Výroba: Táto bylinná koupel se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu