Naděje - Měsíčková mast M1 30ml

Naděje Podhorná - Měsíčková mast - Přispívá k regeneraci kůže pooperačních jizev, příznivě působí na problematickou kůži. Je vhodná na křečové žíly, uklidňuje a hojí popáleniny. Je výborná na kožní plísně a další kožní problémy, velmi dobře regeneruje jizvy.
Výrobce: Naděje
Kód: M1
EAN: 8594055101260
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ml
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
14,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Měsíčková mast - pečuje o pokožku

Přispívá k regeneraci kůže pooperačních jizev, příznivě působí na problematickou kůži. Je vhodná na křečové žíly, uklidňuje a hojí popáleniny. Je výborná na kožní plísně a další kožní problémy, velmi dobře regeneruje jizvy.

Zajímavosti o měsíčku lékařském:

Měsíček lékařský je dobře známou přísadou vyživujících a protizánětlivých mastí a krémů. Žlutooranžové květy obsahují velké množství betakarotenu, silic, saponinů, hořčinů, vitamínu C a dalších látek.

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 30 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Mast z vlaštovičníku, měsíčku, topolu M3 30ml

Naděje Podhorná - Mast z vlaštovičníku, měsíčku, topolu - Blahodárně ovlivňuje kůži v oblasti křečových žil. Má obdobné působení jako olšová mast. Je vhodná také na potírání kožních lišejů, křečových žil. Nachází uplatnění i při výskytu hemeroidu.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
 

Naděje - Čtyřkvětová mast s bezem M5 30ml

Naděje Podhorná - Čtyřkvětová mast s bezem - Účinně působí při křečových žilách. Mast lze použít při opruzení a lupénce, příznivě působí při rozpraskané kůži na rukách a patách. Pomáhá zmírnit alergické reakce na kůži.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
 

Naděje - Mast z kostivalu a kaštanu M6 30ml

Naděje Podhorná - Mast z kostivalu a kaštanu - Příznivě působí při hojení. používá se při otocích, křečových žilách i při poruchách periferního prokrvování. Podporuje revitalizační procesy v kůži. Napomáhá při regeneraci zlomenin, pohmožděnin, krevních podlitin nejrůznějších původu a při tvorbě kalusu. příznivě působí i při výskytu hemeroidu, kožních problémů, při řidnutí kostí. Brání otokům, změkčuje zatvrdliny, doporučuje se použít i na křečové žíly a při poruchách periferního prokrvování. Výrazně omezuje nežádoucí mikrobní procesy.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH