Naděje - Mast z kostivalu a kaštanu M6 30ml

Naděje Podhorná - Mast z kostivalu a kaštanu - Příznivě působí při hojení. používá se při otocích, křečových žilách i při poruchách periferního prokrvování. Podporuje revitalizační procesy v kůži. Napomáhá při regeneraci zlomenin, pohmožděnin, krevních podlitin nejrůznějších původu a při tvorbě kalusu. příznivě působí i při výskytu hemeroidu, kožních problémů, při řidnutí kostí. Brání otokům, změkčuje zatvrdliny, doporučuje se použít i na křečové žíly a při poruchách periferního prokrvování. Výrazně omezuje nežádoucí mikrobní procesy.
Výrobce: Naděje
Kód: M6
EAN: 8594055100980
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ml
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
14,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Mast z kostivalu a kaštanu - Příznivě působí při hojení. používá se při otocích, křečových žilách i při poruchách periferního prokrvování.

Podporuje revitalizační procesy v kůži, používá se i při otocích, křečových žilách a pro podporu periferního prokrvování. Napomáhá při regeneraci zlomenin, pohmožděnin, krevních podlitin nejrůznějších původu a při tvorbě kalusu. příznivě působí i při výskytu hemeroidu, kožních problémů, při řidnutí kostí. Brání otokům, změkčuje zatvrdliny, doporučuje se použít i na křečové žíly a při poruchách periferního prokrvování. Výrazně omezuje nežádoucí mikrobní procesy.

Zajímavosti o použitých bylinách:

  • Kostival lékařský - je nepostradatelnou bylinkou v přírodě vůbec. Nejčastěji je jeho kořen užíván při bolestech pohybového aparátu, jako jsou bolesti kloubů a svalů. Tato skvělá bylinka pomáhá i při doléčení zlomenin, křečových žilách a pomáhá prokrvovat nohy i ulevit od bolestí po amputaci končetin a zánětu okostnice. Roslina mimo jiné podporuje dělení buněk a jejich růst a to proto, že obsahuje allantoin, díky němuž pomáhá zacelkovat kosti. Výborně pomáhá na křečové žíly, žilní záněty i bércové vředy.
  • Kaštan pravý - Kaštan je potravinovým stromem par excellence s širokým použitím. Pochází ze střední a severovýchodní Afriky. Poskytuje velmi oblíbené a nutričně cenné plody – kaštany, které se používají jako lahůdková potravina, z pupenů s vysokou koncentrací účinných látek se připravuje tinktura. Plody i pupeny obsahují hodně vitamínu C, B, draslíku, fosforu, bílkoviny a škroby pupeny jsou navíc bohaté na pektin, saponiny a třísloviny. Kaštan působí blahodárně na pohybovou soustavu - pomáhá udržovat dobře pohyblivé, pružné klouby. Přispívá rovněž k rovnováze bakteriální mikroflóry a podporuje střevní funkce. Napomáhá fyziologickému pročišťování kůže.

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 30 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Slatinické mazání s rozprašovačem V5A 200 ml

Naděje Podhorná - Slatinické mazání s rozprašovačem je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivě. tento prostředek je i jako Sprej s obsahem 200 ml.
152,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem - Dýchací cesty VKS5 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem na podporu dýchacích cest. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchání. Jako doplněk bylinných kúr určený na zlepšení a regeneraci dýchacího ústrojí bylinný sprej velice vhodná. Může nám zlepšovat dýchací problémy organismu, zánětlivé stavy, astma, záněty horních cest dýchacích atd., ale také prostě regenerovat dýchací cesty a tak celkově posilovat organismus.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Měsíčková mast M1 30ml

Naděje Podhorná - Měsíčková mast - Přispívá k regeneraci kůže pooperačních jizev, příznivě působí na problematickou kůži. Je vhodná na křečové žíly, uklidňuje a hojí popáleniny. Je výborná na kožní plísně a další kožní problémy, velmi dobře regeneruje jizvy.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
 

Naděje - Mast z vlaštovičníku, měsíčku, topolu M3 30ml

Naděje Podhorná - Mast z vlaštovičníku, měsíčku, topolu - Blahodárně ovlivňuje kůži v oblasti křečových žil. Má obdobné působení jako olšová mast. Je vhodná také na potírání kožních lišejů, křečových žil. Nachází uplatnění i při výskytu hemeroidu.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH