Naděje - Ostružiník - tinktura z pupenů P35 50 ml

Naděje Podhorná - Ostružiník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů ostružiníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Ostružiník pomáhá udržovat cévy bez usazenin tuku. Podporuje revitalizaci narušených tkání, zpomaluje degenerativní procesy v kloubech. Spolu s maliníkem a sekvojí udržují zdravý stav kostí a kloubů.
Výrobce: Naděje
Kód: P35
EAN: 8594055100324
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Ostružiník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů ostružiníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Ostružiník pomáhá udržovat cévy bez usazenin tuku. Podporuje revitalizaci narušených tkání, zpomaluje degenerativní procesy v kloubech. Spolu s maliníkem a sekvojí udržují zdravý stav kostí a kloubů.

Zajímavosti o ostružiníku:

Ostružiník je velmi hojný křovištní keř, častý na lesních mýtinách, v příkopech a remízcích. Pro potravinářské účely se využívají plody a to buď čerstvé, nebo zpracované na sirupy a džemy. Listy ostružiníku jsou oblíbenou surovinou pro přípravu čajových směsí pro různé účely. Nejvíce látek prospěšných pro lidský organismus se vyskytuje v pupenu, z něhož se vyrábí účinné pupenové tinktury.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml

Štítky produktu