Naděje - Vánoční krabička - Na povánoční hubnutí VB5 175 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční hubnutí - Vánoce jsou obdobím klidu, míru, dobrého jídla a pití. Užijte si těchto radostí dosyta. V novém roce pak vyměňte pocity viny a diety za kúru z našich speciálních bylinných tinktur. Účinná kombinace bylin Vám pomůže očistit organismus a zredukovat přebytečná kila. Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.
Výrobce: Naděje
Kód: VB5
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
552,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
27,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na povánoční hubnutí 

Vánoce jsou obdobím klidu, míru, dobrého jídla a pití. Užijte si těchto radostí dosyta. V novém roce pak vyměňte pocity viny a diety za kúru z našich speciálních bylinných tinktur. Účinná kombinace bylin Vám pomůže očistit organismus a zredukovat přebytečná kila. Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T2 BRODECKÝ REDUKČNÍ ORTISLIM - Zlepšení látkové výměny, hubnutí, střevní aktivita
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P15 JALOVEC - Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • SV22 ARTYČOK - Artyčok působí příznivě na činnost srdce a metabolismus

Užívání kúry: Současně užívat tinktury Brodecký ortislim a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání s Brodeckým ortislimem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití jalovce vezmete nakonec artyčok a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu