Naděje - Vánoční krabička - Pro babičku VB6 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro babičku - Bylinné a pupenové výtažky této kúry mají blahodárné účinky na ženské ústrojí, harmonizují organismus a posilují jeho obranyschopnost. Pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.
Výrobce: Naděje
Kód: VB6
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
747,00 Kč s DPH
710,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro babičku 

Bylinné a pupenové výtažky této kúry mají blahodárné účinky na ženské ústrojí, harmonizují organismus a posilují jeho obranyschopnost. Pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK - Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ - Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P68 KOZINEC BLANITÝ - Obranyschopnost, povzbuzení organismu, menstruace, menopauza
  • PG59 CARCINAE - Tato směs je složena ze složek výrazně posilujících obranné systémy organismu

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete kozinec. Po využívání kozince pak nakonec Carcinae a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml