Šampon Zerav 200 ml

Šampon Zerav - Nedráždivý umývací základ šamponu účinně odstraňuje nečistoty a brání rychlému novému přemaštění vlasů. Umožňuje snažší úpravu a zvětšuje objem vlasů díky obnově vlastností posilující vlasové vlákno. Výtažek thuje západní je velmi prospěšný pro vlasy a navíc podporuje rovnováhu centrálního nervového systému a přispívá ke zdravému spánku.
Kód: ZB59
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
269,00 Kč s DPH
 

Šampon Zerav

Nedráždivý umývací základ šamponu účinně odstraňuje nečistoty a brání rychlému novému přemaštění vlasů. Umožňuje snadnější úpravu a zvětšuje objem vlasů díky obnově vlastností posilující vlasové vlákno.

Výtažek thuje západní je velmi prospěšný pro vlasy a navíc podporuje rovnováhu centrálního nervového systému a přispívá ke zdravému spánku.

Byliny: Thuje západní (Thuja Occidentalis).

Složení (Ingredients): Sodium Laureth Sulfate, Aqua (and) Thuja Occidentalis Extract, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Peg-7 Glyceryl Cocoate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Použití: Šampon naneste na mokré vlasy a umyjte je jemným masírováním vlasové pokožky. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Postup opakujte. Čas oplachování by měl být vždy delší, než čas potřebný na umytí.

Výrobce: Divoká kosmetika (Náchod)

Divoká kosmetika je výrobcem vysoce kvalitních produktů z divoce a přirozeně rostoucích bylin Broumovského výběžku a Orlických hor. Léčivé byliny nepěstují monokulturním způsobem na polích ani nevykupují od různých dodavatelů. Výroba těchto produktů byla zahájena v roce 1998 speciálním zpracováním vstupních surovin za studena bez tepelných úprav manufakturní technologií. Sběr léčivých bylin pro výrobu probíhá v přirozených lokalitách výskytu léčivek, nesuší ani jinak byliny neupravují, ihned čerstvé komponují do výrobního procesu. Tak je zajištěna maximální účinnost produktů Divoké kosmetiky. Tento proces je garantován SVP (Správnou výrobní praxí) a velkým ohlasem jejich klientů a zákazníků.

Balení: 200 ml