Alcina - Olejový elixír - Nutri Shine Oil Elixir 50 ml

Nový olej na vlasy Alcina - Olejový elixír Nutri Shine - KVALITNÍ, LUXUSNÍ, PĚSTICÍ. Pěsticí olejová struktura vlasy obalí a i poškozené vlasy získají lesk a budou na dotek hebké a hladké
Výrobce: Alcina
Kód: 10787
EAN: 4008666107879
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
480,00 Kč s DPH
440,00 Kč s DPH
40,00 Kč s DPH
 

Alcina - Nutri Shine Oil Elixir - Olejový elixír - Vzácné oleje pro luxusní péči o vlasy

Nový Olejový elixír Nutri Shine Alcina s obsahem vzácného arganového oleje a oleje z hroznových semínek dodává suchým a matným vlasům hedvábný lesk. Pěstěné vlasy lépe odráží světlo, nádherně se lesknou a na první pohled vypadají kvalitněji. Nemastná receptura elixíru znatelně vyhlazuje vlasovou strukturu, maximálně pěstí a působí i preventivně proti poškození vlasů. Pěsticí olejová receptura vlasy obalí, vyhladí a dodá jim hedvábný lesk.

Ponořte se do světa lesklých && hebkých vlasů. Intenzivní receptura s výživnými oleji vlasy obalí a propůjčí jim hebký, lesklý povrch a vlasy jsou ihned příjemnější a hebké na dotyk. Hodnotná olejová receptura s arganovým olejem a olejem z hroznových semínek vlasy nezatěžuje, i když olej necháte působit delší dobu. Olej zlepšuje kvalitu vlasů a současně v nich redukuje statický náboj. 

Olejový elixír Nutri Shine je hodný pro všechny typy vlasů – speciálně pro vlasy suché, namáhané, barvené nebo náchylné k třepení konečků.

Obsahuje:

Arganový olej (Arganiaspinosa kernel oil):

 • Jedná se o olej s intenzivní vůní, který je ručně získávám ze semen arganového stromu, který roste v jihozápadním Maroku.
 • Díky omezenému počty arganových stromů a časové náročnosti získávání oleje, že je arganový olej tak drahý.
 • Obsahuje velké množství antioxidantů (např. vitamín E).
 • Zajišťuje zdravý, pěstěný lesk a hebkost vlasů.

Olej z hroznových semínek (Vitisvinifera oil):

 • Obsahuje vysoké procento nenasycených mastných kyselin a přírodní antioxidanty (např. vitamín E a polyfenoly).
 • Chrání vlasy před volnými radikály, který vznikají např. při UV záření, a mají negativní vliv na buňky a způsobují jejich stárnutí.
 • Působí preventivně proti poškození vlasů.
 • Pěstí a zanechává namáhané vlasy krásné a hebké.


Použití: 1-3 dávky z pumpičky rozetřete v dlaních. Poté přípravek rovnoměrně zapracujte do délek a konečků.

VÍC NEŽ JEN JEDEN ZPŮSOB POUŽITÍ

 • Intenzivní péče naneste Olejový elixír Nutri Shine na suché vlasy 10 minut před mytím vlasů – cenný olej vlasy lehce obalí a vyhladí jejich strukturu.
 • Pravidelná péče: skvělého efektu dosáhnete vmasírováním Olejového elixíru Nutri Shine do umytých, ručníkem vysušených vlasů - pro krásně lesklé vlasy.
 • Stylingová pomůcka: naneste Olejový elixír Nutri Shine na vlhké vlasy, budou se lépe rozčesávat i upravovat.
 • Finální lesk: po vyfénování vlasů nebo v případě potřeby zlehka vetřete Olejový elixír Nutri Shine do délek a konečků vlasů - pro působivě lesklé vlasy a proti krepatosti.
 • Hloubková péče: vmasírujte Olejový elixír Nutri Shine do délek a konečků vlasů a nechte působit přes noc.

Olej na vlasy patří do standardního sortimentu každého kadeřníka a do koupelny každého konečného spotřebitele. Používání vlasového oleje je vhodné nejen v létě, ale v každém ročním období.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Fluid pro vlasové konečky 30 ml

Vlasy jsou každý den vystavovány mnoha stresujícím vlivům a zvláště konečky jimi mohou výrazně trpět. Stávají se křehčími, ztrácí barvu, třepí se a jsou zdrsněné. Fluid pro vlasové konečky s vysokou koncentrací účinných látek jim dodává cennou péči a okamžitě je regeneruje a posiluje. Konečky jsou ihned vyhlazené a získávají přirozený hedvábný lesk, který vydrží po celý den.
540,00 Kč s DPH
495,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na vlasy (s aerosolem) 500 ml

Tento lak vyniká silným fixačním efektem a rychlým schnutím. Je tak ideální pro spolehlivé a dlouhodobé zpevnění náročných a extravagantních účesů. Navíc jej lze velmi snadno vyčesat, takže můžete své vlasy znovu přetvarovat bez nutnosti umytí.
440,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy 150 ml

Nechte své vlasy rozmazlovat Vyhlazujícím kondicionérem, který se postará o vyrovnání vlasů a zajistí jejich lesk a hladkou strukturu.
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - Maska na vlasy - Nutri Shine 200 ml

Nová maska na vlasy Alcina Nutri Shine - znatelně vyhlazuje strukturu vlasů a dodává jim pružnost a lesk. Přestože bohatě pěstí, vlasy nijak nezatěžuje a usnadňuje jejich rozčesávání.
520,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH