Naděje - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve NK26 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné - Kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.
Výrobce: Naděje
Kód: NK26
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné

Kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.

Kúra pomáhačistit krev a tak zajistit zdravou a čistou pokožku. Ve většině případu se brzy dostavuje příznivý efekt v podobě čistší pleti.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, krvečistící extrak a bříza, po využití tinktury břízy vezmete Helmifit a pokračujete v užívání s penízovkou a krvečistícím extraktem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití Helmifitu vezmete nakonec olši a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

Štítky produktu