Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému NK11 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - Křečové žíly, hemeroidy - Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K11A.
Výrobce: Naděje
Kód: NK11
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - Křečové žíly, hemeroidy

Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K11A.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury echinacea, pelargonie a bříza, po využití tinktury břízy vezmete vinnou révu a pokračujete v užívání echinacea a pelargonie, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití vinné révy vezmete nakonec jeřáb oskeruše a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu