Naděje - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem - Dýchací cesty VKS5 200 ml

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem na podporu dýchacích cest. Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchání. Jako doplněk bylinných kúr určený na zlepšení a regeneraci dýchacího ústrojí bylinný sprej velice vhodná. Může nám zlepšovat dýchací problémy organismu, zánětlivé stavy, astma, záněty horních cest dýchacích atd., ale také prostě regenerovat dýchací cesty a tak celkově posilovat organismus.
Výrobce: Naděje
Kód: VKS5
EAN: 8594055103288
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem na podporu dýchacích cest

Bylinný sprej je vhodný jako součást důkladné péče o organismus. Obsažené aromatické látky usnadňují dýchání.

Jako doplněk bylinných kúr určený na zlepšení a regeneraci dýchacího ústrojí je tento bylinný spreji velice vhodná. Může nám zlepšovat dýchací problémy organismu, zánětlivé stavy, astma, záněty horních cest dýchacích atd., ale také prostě regenerovat dýchací cesty a tak celkově posilovat organismus.

Bylinný sprej s eukalyptem a modřínem obsahuje: Černý bez-květ, Dobromysl, Lichořeřišnice, Modřín, Jitrocel, Divizna, Eukalyptus, Měsíček, Yzop.

Způsob použití: Nanášet na navlhčenou pokožku a nechat působit 10 minut. Poté osprchovat.

Výroba: Tento bylinný sprej se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Grepový olej O4A 50 ml

Naděje Podhorná - Grepový olej - Grepfruitové semínko-olej. Blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji a lupénce.
126,00 Kč s DPH
110,00 Kč s DPH