Naděje - Slatinické mazání s rozprašovačem V5A 200 ml

Naděje Podhorná - Slatinické mazání s rozprašovačem je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivě. tento prostředek je i jako Sprej s obsahem 200 ml.
Výrobce: Naděje
Kód: V5A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
152,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
17,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Slatinické mazání s rozprašovačem

Slatinické mazání je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady.

Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivé. tento prostředek je  i jako Sprej s obsahem 200 ml.

Výroba: Tento prostředek se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Mast z kostivalu a kaštanu M6 30ml

Naděje Podhorná - Mast z kostivalu a kaštanu - Příznivě působí při hojení. používá se při otocích, křečových žilách i při poruchách periferního prokrvování. Podporuje revitalizační procesy v kůži. Napomáhá při regeneraci zlomenin, pohmožděnin, krevních podlitin nejrůznějších původu a při tvorbě kalusu. příznivě působí i při výskytu hemeroidu, kožních problémů, při řidnutí kostí. Brání otokům, změkčuje zatvrdliny, doporučuje se použít i na křečové žíly a při poruchách periferního prokrvování. Výrazně omezuje nežádoucí mikrobní procesy.
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH