Alcina - Zpevňující lak na nehty - Effective Nail Hardener 10 ml

Posiluje a chrání povrch nehtu a vyrovnává případné nerovnosti. Vaše nehty budou hladké a zpevněné a budou působit zdravě a pěstěně.
Výrobce: Alcina
Kód: 65710
Datum dodání: 24 hodin
260,00 Kč s DPH
239,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH

Alcina - Effective Nail Hardener - Zpevňující lak na nehty - Posiluje a chrání

Alcina Efektivní Nail Hardener - Zpevňující lak na nehty dodá nehtům rychle a efektivně upravený vzhled. Posiluje a chrání povrch nehtu a vyrovnává případné nerovnosti. Pro zdravěji vyhlížející nehty.

Ideální pro všechny, kteří touží po silnějších nehtech. Zpevňuje měkké a lámající se nehty a dodává nehtům přirozenou růžovou barvu. Vaše nehty budou hladké a zpevněné a budou působit zdravě a pěstěně.

Zpevňovač laku na nehty - Effective Nail Hardener lze použít samostatně nebo v kombinaci s kterýmkoliv odstínem Laků na nehty - Ultimate Nail Colour.

Použití: Pomoci speciálně tvarovaného kartáčku aplikujte Zpevňující lak na nehty a po té případně použijte Lak na nehty - Ultimate Nail Colour.

Barevný odstín:
s přirozeně růžovým nádechem

Balení: 10 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest. Obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem.
130,00 Kč s DPH

Alcina - Couperose krém 50ml

Couperose krém s komplexem účinných látek Phytoaktiv prokazatelně redukuje zarudnutí pleti při kuperóze a mírní pocity horkosti na pleti. Posiluje cévky a zlepšuje odolnost proti volným radikálům.
820,00 Kč s DPH
765,00 Kč s DPH

Alcina - Špachtlička oboustranná

Oboustranná špachtlička k hygienickému odebrání rtěnky, lesku či krému. Vyrobena z odolného plastu.
38,00 Kč s DPH
35,00 Kč s DPH

Alcina - Bylinná maska 50 ml

Bylinná maska - Krémová maska se zasychacím a adstringentním efektem. Vysoce účinný přípravek při ošetření mastné pleti a léčbě akné. Obsahuje kaolín, který odstraňuje nadbytečný maz, klidní a dezinfikuje.
350,00 Kč s DPH
330,00 Kč s DPH