Alcina - Zpevňující lak na nehty - Effective Nail Hardener 10 ml

Posiluje a chrání povrch nehtu a vyrovnává případné nerovnosti. Vaše nehty budou hladké a zpevněné a budou působit zdravě a pěstěně.
Výrobce: Alcina
Kód: 65710
Datum dodání: 24 hodin
260,00 Kč s DPH
220,00 Kč s DPH
40,00 Kč s DPH
 

Alcina - Effective Nail Hardener - Zpevňující lak na nehty - Posiluje a chrání

Alcina Efektivní Nail Hardener - Zpevňující lak na nehty dodá nehtům rychle a efektivně upravený vzhled. Posiluje a chrání povrch nehtu a vyrovnává případné nerovnosti. Pro zdravěji vyhlížející nehty.

Ideální pro všechny, kteří touží po silnějších nehtech. Zpevňuje měkké a lámající se nehty a dodává nehtům přirozenou růžovou barvu. Vaše nehty budou hladké a zpevněné a budou působit zdravě a pěstěně.

Zpevňovač laku na nehty - Effective Nail Hardener lze použít samostatně nebo v kombinaci s kterýmkoliv odstínem Laků na nehty - Ultimate Nail Colour.

Použití: Pomoci speciálně tvarovaného kartáčku aplikujte Zpevňující lak na nehty a po té případně použijte Lak na nehty - Ultimate Nail Colour.

Barevný odstín:
s přirozeně růžovým nádechem

Balení: 10 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Hyaluron 2.0 Boost Up maska Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest a dokonale hasí žízeň pokožky. Je ideální před každou party, na cesty, nebo zkrátka kdykoliv budete potřebovat.
130,00 Kč s DPH
120,00 Kč s DPH
 

Alcina - Olejový elixír - Nutri Shine Oil Elixir 50 ml

Nový olej na vlasy Alcina - Olejový elixír Nutri Shine - KVALITNÍ, LUXUSNÍ, PĚSTICÍ. Pěsticí olejová struktura vlasy obalí a i poškozené vlasy získají lesk a budou na dotek hebké a hladké
480,00 Kč s DPH
440,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Fluid na ruce 50 ml

Ultralehký fluid na ruce s kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává a pokožku zanechává hebkou a hydratovanou. Fluid nelepí, takže můžete ruce ihned po namazání používat.
190,00 Kč s DPH
175,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Balzám 200 ml

Chrání před účinky tepla a utiší žízeň vašich vlasů, pěstí je a vyhlazuje – lesk, pružnost a hebkost už nejsou pouhým snem!
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH