Alpecin Scalp Sun Protection - Liquid na ochranu pokožky hlavy před slunečním zářením a proti vypadávání vlasů 100 ml

Kofeinové tonikum s ochranným faktorem 15 (SPF15) chrání před spálením sluncem. Kofein Alpecin zároveň zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů.
Výrobce: Dr. Kurt Wolff
Kód: 21980
EAN: 4008666219800
Datum dodání: 24 hodin
balení 100 ml
348,00 Kč s DPH
333,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Alpecin Scalp Sun Protection - Kofeinové tonikum - Liquid na ochranu pokožky hlavy před slunečním zářením a proti vypadávání vlasů

S ochranným faktorem 15 (SPF15) na ochranu pokožky hlavy před slunečním zářením a proti vypadávání vlasů

Alpecin Scalp Sun Protection s ochranným faktorem 15 (SPF15) chrání před spálením sluncem. Kofein Alpecin zároveň zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů.

Bez použití ochranných slunečních přípravků se můžete při pobytu na slunci spálit. Některé části těla jsou obzvláště ohroženy. Pokud sluneční záření dopadá přímo, což je případ pokožky hlavy, je riziko spálení vysoké. Postižení mohou být zejména muži s řidšími a jemnými vlasy.

Problém i pro mnoho sportovců a to nejen na pláži - riziko spálení pokožky hlavy je spojené s mnoha outdoorovými aktivitami. Platí to především pro sportovce, kteří trénují venku. Běžné sluneční krémy jsou často mastné a mohou zanechávat bílé zbytky.

Liquid vyvinutý speciálně pro účinnou ochranu pokožky hlavy před slunečním zářením:

  • chrání pokožku hlavy před spálením sluncem - ochranný faktor 15
  • jednoduše se nanáší a snadno se roztírá
  • rychle se vstřebává
  • na rozdíl od mnoha opalovacích krémů není mastný a nemá vliv na účes
  • proti vypadávání vlasů - posiluje vlasové kořínky
  • vhodný také pro sportovce

Použití: Otvorem lahve nanášejte přímo na pokožku hlavy. Lahev přitom veďte svisle po pokožce a poté přípravek vmasírujte. Vlasy můžete upravit obvyklým způsobem. Nedávejte přípravek nejdříve do dlaní, protože by pak nebylo možné rovnoměrně nanést na pokožku dostatečné množství.

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alpecin Double Effect - Kofeinový šampon proti lupům a vypadáván 200 ml

Šampon, který řeší dva problémy najednou. V první fázi dochází k dokonalému odstranění lupů z vlasové pokožky. Tím je pokožka připravena na kofeinový komplex. Ten ve druhé fázi proniká k vlasovým kořínkům a působí proti dědičnému vypadávání vlasů.
248,00 Kč s DPH
208,00 Kč s DPH