AYUR BALM - Ayurvédský balzám 15 g

AYUR BALM - Ayurvédský balzám - speciálně vyvinutý na migrény, má hřejivé účinky a místně působí na uvolnění bolestí. Namísto tlumících léků od bolesti zkuste tohoto pomocníka, jistě si jej oblíbíte. Jeho příjemná eukaplyptová vůně navíc navozuje pocit uklidnění a v některých případech může pomoci při nespavosti.
Kód: ZB58
Datum dodání: Dočasně nelze dodat
Balení 15 g
275,00 Kč s DPH
 

AYUR BALM - Ayurvédský balzám - Ayurvédský balzám všestranného využití.

Balzám, speciálně vyvinutý na migrény, má hřejivé účinky a místně působí na uvolnění bolestí. Namísto tlumících léků od bolesti zkuste tohoto pomocníka, jistě si jej oblíbíte. Jeho příjemná eukaplyptová vůně navíc navozuje pocit uklidnění a v některých případech může pomoci při nespavosti.

Použití: Naneste malé množství balzámu několikrát denně podle potřeby na postiženou oblast, jemně vmasírujte.

Použijte při bolestech zadových svalů, kloubů, migránách či bolestech zubů. Pomáhá uvolňovat zahlenění při zánětech horních cet dýchacích a nachlazení.

Upozornění: Jen pro vnější použití. Výrobek není určen na sliznice a na poraněnou nebo citlivou pokožku. Není vhodný pro děti. Vyhýbejte se styku s očima.

Složení (Ingredients): Menthol, eugenia carryophyllus flower oil, nigella satva seed oil, gaultheria procumbens leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil, limonene, eugenol, farnesol, linalool, paraffin

Země původu: Srí Lanka

Distributor: Ayur-Lanka, s.r.o., Sídl. Sport 791, Kostelec na Hané

Balení: 15 g

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Aplikátor očních stínů 1 ks

Měkká latexová houbička aplikátoru je pro nanášení očních stíny optimální a zaručuje intenzivní a rovnoměrné nanášení barvy.
160,00 Kč s DPH
145,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónovací denní CC krém k sjednocení a vyhlazení pleti - Magical Transformation CC Cream 50 ml

CC krém po nanesení během okamžiku nastartují jemné tónování a krém se tak perfektně přizpůsobí každému tónu pleti. Pokožka je ihned vyhlazená, získává rovnoměrný vzhled a vypadá svěže a přirozeně. CC Cream o ni navíc po celou dobu nošení pečuje.
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
 

Alcina - Štětec na obočí 1 ks

Štětec na obočí díky svému zkosenému tvaru umožňuje přesné nanášení. Obočí je pak optický hustší a barva intenzivnější.
160,00 Kč s DPH
145,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pudr na obočí - Perfect Eyebrow Powder - 010 Lightbrown 1 ks

Obočí bude působit hustším dojmem a bude mít intenzivnější barvu a definovaný tvar. Dokonale přilne a obočí přirozeně zvýrazní na celý den.
430,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH