BALM - Ayurvédský balzám 15 g

Ayurvédský balzám všestranného využití. Nenápadný a přece dokáže být mnohdy až neuvěřitelně užitečný. Namísto tlumících léků od bolesti zkuste tohoto pomocníka, jistě si jej oblíbíte. Ayurvédský bylinný balzám zanechává hřejivý pocit na kůži, což může napomáhat k uvolnění místní bolesti. Jeho příjemná eukaplyptová vůně navíc navozuje pocit uklidnění a v některých případech může pomoci při nespavosti.
Kód: ZB57
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 15 g
250,00 Kč s DPH
 

BALM - Ayurvédský balzám - Ayurvédský balzám všestranného využití.

Nenápadný a přece dokáže být mnohdy až neuvěřitelně užitečný. Namísto tlumících léků od bolesti zkuste tohoto pomocníka, jistě si jej oblíbíte. Ayurvédský bylinný balzám zanechává hřejivý pocit na kůži, což může napomáhat k uvolnění místní bolesti. Jeho příjemná eukaplyptová vůně navíc navozuje pocit uklidnění a v některých případech může pomoci při nespavosti.

Použití: Naneste malé množství balzámu několikrát denně podle potřeby na postiženou oblast, jemně vmasírujte.

Použijte při bolestech zadových svalů, kloubů, migránách či bolestech zubů. Pomáhá uvolňovat zahlenění při zánětech horních cet dýchacích a nachlazení.

Upozornění: Jen pro vnější použití. Výrobek není určen na sliznice a na poraněnou nebo citlivou pokožku. Není vhodný pro děti. Vyhýbejte se styku s očima.

Složení (Ingredients): Eukalyptový olej, citronelový olej, kafr, mentol, skořicový olej, hřebíčkový olej

Země původu: Srí Lanka

Distributor: Ayur-Lanka, s.r.o., Sídl. Sport 791, Kostelec na Hané

Balení: 15 g

Štítky produktu