Dihydroquercetin + 100 tbl. po 25 mg

Dihydroquercetin + - Přípravek s antioxidační aktivitou a příznivými účinky na cévy. Dihydrokvercetin neboli taxifolin je flavonoid, který se extrahuje ze sibiřského modřínu a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, dásní, kostí, kůže a zubů. Vitamín E a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Kód: ZB49A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 100 ks tablet po 25 mg
1 000,00 Kč s DPH
950,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Dihydroquercetin plus - neboli taxifolin je extrakt ze sibiřského modřínu

Quercetin je flavonoid, který se získává extrakcí z dřeva sibiřské borovice a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou a silným antioxidačním účinkem, má hepatoprotektívní schopnost, působí jako adsorbent a detoxikant, chrání a regeneruje cévy, snižuje jejich propustnost a křehkost z nedostatku vitamínu C, má velký vliv na obnovu buněčných struktur – DNK, mitichondrie je velmi silným imunomodulátorem, normalizuje syntézu kolagenu a elastinu v kůži a zlepšuje tak její kvalitu - omlazující efekt, mírní průběh již vzniklých nemocí, má silný protizánětlivý a protialergický efekt, má vliv na orgány trávicího systému, žaludek, slinivku, střeva, močový měchýč, ledviny, játra, metabolismus - normalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zlepšuje kvalitu zraku díky působení na cévy a nervy v oku a mozku, posiluje nervovou soustavu, vhodný při depresích, po CMP (iktus), po chemoterapii aj.

Přípravek s antioxidační aktivitou a příznivými účinky na cévy. Dihydrokvercetin neboli taxifolin je flavonoid, který se extrahuje ze sibiřského modřínu a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, dásní, kostí, kůže a zubů. Vitamín E a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Doporučené dávkování: 1 tbl 2x denně během jídla, po dobu 3-4 týdnů Nedoporučuje se v těhotenství a v období kojení.

Složení (Ingredients): quercetin 250mg, vitamín C 10mg, vitamín E 4mg, sorbit, stearát vápenatý, oxid titaničitý

Balení: 100 ks tablet po 25 mg

Štítky produktu