Dihydroquercetin + 100 tbl. po 25 mg

Dihydroquercetin + - Přípravek s antioxidační aktivitou a příznivými účinky na cévy. Dihydrokvercetin neboli taxifolin je flavonoid, který se extrahuje ze sibiřského modřínu a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, dásní, kostí, kůže a zubů. Vitamín E a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Kód: ZB49A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 100 ks tablet po 25 mg
1 000,00 Kč s DPH
950,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Dihydroquercetin plus - neboli taxifolin je extrakt ze sibiřského modřínu

Quercetin je flavonoid, který se získává extrakcí z dřeva sibiřské borovice a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou a silným antioxidačním účinkem, má hepatoprotektívní schopnost, působí jako adsorbent a detoxikant, chrání a regeneruje cévy, snižuje jejich propustnost a křehkost z nedostatku vitamínu C, má velký vliv na obnovu buněčných struktur – DNK, mitichondrie je velmi silným imunomodulátorem, normalizuje syntézu kolagenu a elastinu v kůži a zlepšuje tak její kvalitu - omlazující efekt, mírní průběh již vzniklých nemocí, má silný protizánětlivý a protialergický efekt, má vliv na orgány trávicího systému, žaludek, slinivku, střeva, močový měchýč, ledviny, játra, metabolismus - normalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zlepšuje kvalitu zraku díky působení na cévy a nervy v oku a mozku, posiluje nervovou soustavu, vhodný při depresích, po CMP (iktus), po chemoterapii aj.

Přípravek s antioxidační aktivitou a příznivými účinky na cévy. Dihydrokvercetin neboli taxifolin je flavonoid, který se extrahuje ze sibiřského modřínu a vyznačuje se vysokou biologickou aktivitou. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, dásní, kostí, kůže a zubů. Vitamín E a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Doporučené dávkování: 1 tbl 2x denně během jídla, po dobu 3-4 týdnů Nedoporučuje se v těhotenství a v období kojení.

Složení (Ingredients): quercetin 250mg, vitamín C 10mg, vitamín E 4mg, sorbit, stearát vápenatý, oxid titaničitý

Balení: 100 ks tablet po 25 mg

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému K11 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - Křečové žíly, hemeroidy - Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K11A.
606,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
 

Naděje - Mast z kostivalu a kaštanu M6A 50ml

Naděje Podhorná - Mast z kostivalu a kaštanu - Příznivě působí při hojení. používá se při otocích, křečových žilách i při poruchách periferního prokrvování. Podporuje revitalizační procesy v kůži. Napomáhá při regeneraci zlomenin, pohmožděnin, krevních podlitin nejrůznějších původu a při tvorbě kalusu. příznivě působí i při výskytu hemeroidu, kožních problémů, při řidnutí kostí. Brání otokům, změkčuje zatvrdliny, doporučuje se použít i na křečové žíly a při poruchách periferního prokrvování. Výrazně omezuje nežádoucí mikrobní procesy.
109,00 Kč s DPH
92,00 Kč s DPH
 

Naděje - Olšová mast M2A 50ml

Naděje Podhorná - Olšová mast - skvěle promašťuje pokožku a tak příznivě odporuje revitalizaci kůže a pomáhá při hojení. Velmi dobře pomáhá hojit různé druhy boláku, dále pak akné a popáleniny. Účinné uplatnění také nachází při zřídnutých kostech.
109,00 Kč s DPH
92,00 Kč s DPH
 

TML Sofia - Krém na nohy s extraktem z pijavek 200ml

Sofia - Krém či mast na nohy s extraktem z pijavek. Tento speciálně vytvořený krém obsahuje přírodní spojení. Je obohacen o rostlinné extrakty a oleje. Výborně odstraňuje večerní únavu nohou a otoky. Vizuálně zlepšuje vzhled křečových žil.
394,00 Kč s DPH
330,00 Kč s DPH