Epam - Francouzský zelený jíl tobolky 56 ks

Francouzský zelený jíl - Doplněk stravy 100% přírodní produkt dle tibetských receptur. Zelený jíl přispívá k optimálnímu trávení, čištění a detoxikaci. Zelený jíl znalo již starověké léčitelství Asie i Ruska, dnes se použití rozšířilo i do Evropy, Severní Ameriky a Austrálie. Jeho blahodárné účinky na organismus souvisí s vysokou absorpční a eliminační schopností nežádoucích látek. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.
Kód: ZB14A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 56 ks tablet
208,00 Kč s DPH
169,00 Kč s DPH
39,00 Kč s DPH
 

Epam - Francouzský zelený jíl tobolky - Doplněk stravy 100% přírodní produkt dle tibetských receptur

Zelený jíl přispívá k optimálnímu trávení, čištění a detoxikaci. Zelený jíl znalo již starověké léčitelství Asie i Ruska, dnes se použití rozšířilo i do Evropy, Severní Ameriky a Austrálie. Jeho blahodárné účinky na organismus souvisí s vysokou absorpční a eliminační schopností nežádoucích látek. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.

Doporučené dávkování: 3x denně 2 tobolky 15 min. před jídlem po dobu tří týdnů, poté udělat 1 týden přestávku, opět 1 týden užívat a poté opět udělat 1 týden přestávku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Jíl nesmí přijít do styku s kovem.

Složení (Ingredients): Solum fullonum 83%, Glucose 17 %, želatinové tobolky živočišného původu.

Podmínky uchovávání: Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

Výrobce:EPAM sdružení, Vysoká 1020, 760 01 Zlín, Česká republika

Balení: 56 ks tablet

Štítky produktu