Gernétic - Anti Stries - Krém proti striím, 125 ml

Gernétic ANTI STRIES Speciální krém k prevenci a ošetření strií. Revoluční technologie pro vyhlazení strií a jejich prevenci. ANTI STRIES obsahuje kolagenová a elastenová vlákna, aminokyseliny, peptidy, vitaminy a minerály (získané z bio extraktů). Stimuluje buněčný metabolismus a zkvalitňuje syntézu kolagenu a elastenu. Strie se dokonale vyplňují, kůže získává vyrovnanou barvu. Proměňte svou pokožku v sametový pocit hebkosti…
Kód: 91426
EAN: 3700109212171
Datum dodání: 24 hodin
balení 125 ml
1 796,00 Kč s DPH
 

Gernétic ANTI STRIES Speciální krém k prevenci a ošetření strií - Krém na poprsí a tělo

Revoluční technologie pro vyhlazení strií a jejich prevenci. ANTI STRIES obsahuje kolagenová a elastenová vlákna, aminokyseliny, peptidy, vitaminy a minerály (získané z bio extraktů). Stimuluje buněčný metabolismus a zkvalitňuje syntézu kolagenu a elastenu. Tím umožňuje restrukturalizaci a regeneraci tkání. Strie se dokonale vyplňují, kůže získává vyrovnanou barvu. Proměňte svou pokožku v sametový pocit hebkosti…

Klinické testy prokazují: Zlepšení struktury poškozené tkáně až o 95%

PRO TĚHULKY: Aplikujeme od 3. měsíce těhotenství do 3. měsíce po porodu.

Strie (pajizévky) jsou trhlinky v kůži, které se objevují při jejím napínání způsobeným rychlým zvětšením objemu příslušné části těla. Nejčastěji vznikají v období dospívání, v těhotenství, při prudkých výkyvech váhy. Rovněž při vrcholovém sportu při nabývání svalové hmoty se kůže mnohdy nestačí dostatečně rychle rozpínat a praskne. Strie mohou mít muži i ženy na různých partiích těla, většinou na břiše, stehnech, hýždích, bocích a prsou. Příčinou poškození je nedostatek kolagenu a elastinu v pojivových tkáních, který může být i genetickou dispozicí. U některých jedinců je křehkost tkání dána nevyváženou stravou v dětství.

Kolagen
Kůže je až ze 75% tvořena kolagenem. Kolagenová vlákna jsou produkována fibroblasty (buňkami pojivové tkáně) a zajišťují pevnost a pružnost kůže. Jejich schopnost obnovy však časem klesá, to způsobuje ztenčování pokožky a pomalejší regeneraci. Dojde-li k poranění kůže, je kolagen nezbytný pro tvorbu tkání při zajizvování.

Elastin
Elastin je druhou nejvíce zastoupenou složkou pojivové tkáně. Je to protein bohatý na hydrofobní aminokyseliny. Zajišťuje mechanickou pevnost a pružnost, které jsou nezbytné pro posilování mezibuněčné hmoty. Množství elastinu se věkem snižuje a vede ke ztrátě pružnosti pokožky a tvorbě vrásek.

Abychom mohli úspěšně čelit vzniku strií a nebo efektně působit na strie již vzniklé, vyvinuly Laboratoře GERnétic revoluční přípravek 21. století – speciální krém ANTI STRIES.

Velmi lehký bílý krém proti striím se snadným vstřebáváním. Stoprocentně přírodní produkt s extrémní koncentrací aktivních látek k ošetření i prevenci vzniku strií na celém těle i prsou. Krém je výsledkem dlouholetých studií a výzkumu přírodní biotechnologie. Využívá aminokyselin, vitaminů a minerálů získaných z rostlin a mořských řas.

Aktivní látky: Produkty získané biotechnologií:

  • Peptidy – stimulátor metabolismu a buněčného dýchání. Mají zpevňující účinky na tkáně, stimulují unavený metabolismus, mají restrukturalizační účinky na elastinové fragmenty.
  • Polypeptidy a glycopeptidy molekulární váhy od 1.000 do 5.000 daltonů.
  • Laktoferiny získané biotechnologií z 2 Thyoxanthenů a 8 Hydraxanthinů, proteinů, enzymů z mořských řas: Chlorella a Porplyridum crueutum.
  • Biotechnologické transformace předchůdců fosforkreatinu s Glycinem, Argininem a Methiotinem
  • Palmitinová kyselina transplantovaná na GLY – HIS- LYS peptid

Účinky: ANTI STRIES obsahuje elastinová a kolagenová vlákna rozpuštěná v glycoproteinovém gelu. Restrukturalizuje a zpevňuje tkáně díky stimulaci buněčného dýchání. Podporuje syntézu kolagenu, epitelizaci a napomáhá k vylepšení elasticity kůže. Napomáhá k lepší regeneraci, má protizánětlivé účinky a zamezuje podráždění. Urychluje a stimuluje prokrvení, zlepšuje vzhled starších strií, hydratuje, zjemňuje.

Domácí péče:
Prevence: aplikujeme ráno a večer ve velmi malém množství přes břicho a poprsí s jemným vtíráním až do úplného vstřebání

Regenerace již vzniklých strií: každé ráno a večer naneseme vrstvičku do prohlubně strie a necháme působit, dokud se kompletně nevstřebá. Pro hlubší a rychlejší regeneraci doporučujeme po vstřebání krému ANTI STRIES aplikovat i krém SYNCHRO (SYNCHRO 2000).

Výsledky pravidelné péče:

  1. nejdříve se změní barva – strie rychle zrůžoví
  2. restrukturalizací elastinových vláken dojde k postupnému vyrovnání a zaplnění nerovností v tkáních
  3. jakmile budou prohlubně zaplněny, „jizva“ se scelí v tenkou růžovou linku, kterou nelze již dále korigovat. Preventivní péčí lze však předejít tomuto nenávratnému poškození pokožky.

Podle klinických studií dochází po 3 – 6 měsíčním pravidelném ošetřování přípravkem ANTI STRIES k 75% - 95% zlepšení struktury kůže.

Balení: 125 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 706,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Seino - Zpevňující tonikum na dekolt a poprsí, 200 ml

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt - jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.
920,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
1 662,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Adipo Gasta - Zeštíhlující tělový krém, 150 ml

Gernétic ADIPO GASTA Tělový krém na zeštíhlení. Cenné složky aktivních látek aktivují vylučování toxických látek a urychlují metabolismus. Reguluje chuť k jídlu, zvláště na sladké a tučné, a pomáhá nastartovat proces spalování tuků. Navrací svůdnou štíhlost, která trvá.
2 706,00 Kč s DPH
možnost slevy