Gernétic - Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas, SPF 5+ 30 ml

Gernétic Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas SPF 5+ stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Má remineralizační účinky, vyrovnává strukturu pleti a působí jako denní anti-aging.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91442
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
1 066,00 Kč s DPH
970,00 Kč s DPH
96,00 Kč s DPH

Gernétic Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas SPF 5+

Proměňte se dotekem mořských řas…
BASE DE JOUR MARINE obsahuje vyvážené složení výtažků mořských řas, minerálů, stopových prvků a vitaminů. Stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Má remineralizační účinky, vyrovnává strukturu pleti a působí jako denní anti-aging.

Lehký, příjemně parfémovaný krém, snadno vstřebatelný, nezanechává pocit mastnoty. Přípravek chrání proti paprskům UVA i UVB.

Nové balení v tubě je praktické, ideální do kabelky. Odpadá nutnost používat špachtličku.

Aktivní složky:

  • výtažky z obilných klíčků
  • glycoproteiny
  • minerály, stopové prvky
  • komplex vitaminů
  • výtažky z mořských řas
  • filtr proti slunečnímu záření č. 5

Účinky: Účinné látky, které denní krém obsahuje, stimulují obnovu kožních buněk, mají remineralizační a revitalizační účinky, působí proti předčasnému stárnutí a zlepšují strukturu pleti. Krém zamezuje případné alergii na líčidla.

Domácí péče: Denní krém nanášíme při ranní péči o pleť po vstřebání všech specifických krémů. Aplikujeme v malém množství do úplného vstřebání. Přípravek dokonale připraví pleť na nalíčení.

TIP: Vzdušná textura krému je ideální pro letní měsíce.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas, 30 ml

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas (Spirulina, Chlorella), které pleť vypínají a zpevňují. Díky liposomatickému komplexu pronikají hluboko do pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastenu, podporují dýchání buněk a buněčný růst.
1 858,00 Kč s DPH
1 691,00 Kč s DPH

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
986,00 Kč s DPH
897,00 Kč s DPH

Gernétic - Masque Yeux - Oční maska - Balzám na oči, 30 ml

Gernétic MASQUE YEUX - Oční maska - Balzám na oči - Oční maska proti otokům a vráskám. Přípravek krémovitého charakteru určený na oteklá víčka, váčky pod očima a vrásky v okolí očí. Produkt prošel četnými dermatologickými testy na citlivost pleti v očním okolí a může být bez obav používán. Přináší očím okamžitou úlevu.
1 056,00 Kč s DPH
961,00 Kč s DPH

Gernétic - Sebo Ger - Čistící tonikum, 200 ml

Gernétic SEBO GER Čistící tonikum vyvinuto pro citlivou a problematickou pleť. Čistí, dezinfikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Ponořte se do zklidňujících a uvolňujících esencí myrhy, tymiánu a slézu. Neobsahuje alkohol!
960,00 Kč s DPH
874,00 Kč s DPH