Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
Kód: 91383
EAN: 3700109210467
Datum dodání: 24 hodin
balení 15 ml
4 498,00 Kč s DPH
4 048,00 Kč s DPH
 

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum, hydratační a liftingový koncentrát

Dvojí péče pro intenzivní omlazení pleti:

  • Hydrofilní komplex - obalí každou buňku mikrofilmem, který přitáhne vodu z hlubokých vrstev pleti. Pleť je hydratovaná, příjemně hebká na dotek.
  • Kyselina hyaluronová - podporuje rychlou obnovu kolagenových a elastenových vláken. Vrásky zůstávají vyhlazené, pokožka je vypnutá.

Objevte pro svou pleť dvojí omlazující péči CELLS LIFE pro luxusní regeneraci a zpevnění. Přijměte CELLS LIFE za svého osobního bodyguarda krásy a mládí.

Revitalizující sérum Cells Life, díky svým četným účinným látkám, vyhlazuje a revitalizuje Vaší tvář. Propůjčuje jí zcela nový život a poskytuje Vám tak skutečně omlazující zážitek. Vaše vrásky mizí a Vaše kožní tkáně jsou pevnější.

Přípravek olejovitého charakteru vyrobený novou revoluční technologií 21. století. Je určený k hluboké hydrataci, regeneraci, a zpevnění pokožky obličeje i jiných tělových partií. Dobře se vstřebává, je vhodný pro všechny typy pleti. Matný lesk, který zanechává na pleti, zvyšuje pocit hebkosti a krásy.

Aktivní složky: CELLS LIFE obsahuje 7 aktivních látek na bázi proteoglykanů a kyseliny hyaluronové, základních složek buněčné struktury. 
Jedna molekula proteoglycanu může být tvořena četnými řetězci glykozaminoglykanů. Řetězce glykozaminoglykanů jsou hydrofilní. Přitahují velké množství vody, tvoří gely umožňující rychlý rozptyl molekul rozpustných ve vodě a přemísťování buněk. Vodnaté stadium polysacharidických gelů umožňuje dále výměnu živných látek, produktů látkové přeměny a hormonů mezi krví a buňkami tkání.
Aktivní látky obsažené v 7 výtažcích se takto pohybují, skládají a pronikají do organismu:

  • komplex muko-glykoproteinu
  • síran chondroitinu obohacený kyselinou hyaluronovou
  • mukopolysacharidy
  • čistý hydroxyprolin
  • peptidy
  • mikrotubuly a proteiny
  • vzrůstový faktor

Účinky: Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku. Působením séra jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby. Výsledek je patrný velmi brzy. Pleť je napjatá, póry stažené, reliéf se vyhlazuje. Pleti se znovu vrací vitalita a pevnost. CELLS LIFE podporuje rychlejší obnovu kolagenových a elastinových vláken.

Domácí péče:
Zákaznicím se zralejší pletí doporučujeme použití séra CELLS LIFE v kúrách - 14 dnů při večerní péči o pleť vklepat několik kapek do pleti. Po 14 dnech uložíme sérum do chladna a kúru zopakujeme opět po 3-4 měsících.

Zákaznicím se stárnoucí pletí nebo s pokožkou poškozenou sluncem doporučíme denní aplikaci séra CELLS LIFE.

Sérum CELLS LIFE může být používáno také preventivně proti příznakům stárnutí a vráskám. K udržení dobře vyživované a pružné pleti postačí jen velmi malé množství séra.

CELLS LIFE je možné použít na ošetření očního okolí - váčky pod očima, i na vrásky kolem očí.

Sérum CELLS LIFE používáme v domácí péči při večerním ošetření pleti, neboť aktivní substance se snadněji spojují při pomalejším krevním oběhu.

Výrobek aplikujeme vždy až na úplný závěr ošetření obličeje.

Přípravek CELLS LIFE používáme i při ošetření jizev, strií a vadnoucí pokožky jiných tělových partií.

Po odlíčení mlékem GLYCO a tonikem FIBRO a nanesení malého množství krému SYNCHRO, NUCLEA, nebo CYTOBI na obličej, krk a dekolt necháme vstřebat několik kapek séra CELLS LIFE do hlubších vrásek nebo na celý obličej, oční okolí, krk a dekolt. Sérum proniká do pokožky velmi rychle a nezanechává mastné stopy.

Sérum CELLS LIFE je přípravek prvotřídní kvality, vyvinutý novou, jedinečnou technologií, která způsobila převrat ve světové kosmetice

Balení: 15 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 706,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Medul - Luxusní jemný šampon, 200 ml

Gernétic MEDUL Luxusní jemný šampon. První šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. MEDUL šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasové cibulky. Podporuje a zkvalitňuje růst vlasů. Vlasy po použití září krásou, zdravím, vitalitou.
974,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
940,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
možnost slevy