Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91383
Datum dodání: 24 hodin
balení 15 ml
3 654,00 Kč s DPH
3 325,00 Kč s DPH
329,00 Kč s DPH

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum, hydratační a liftingový koncentrát

Dvojí péče pro intenzivní omlazení pleti:

  • Hydrofilní komplex - obalí každou buňku mikrofilmem, který přitáhne vodu z hlubokých vrstev pleti. Pleť je hydratovaná, příjemně hebká na dotek.
  • Kyselina hyaluronová - podporuje rychlou obnovu kolagenových a elastenových vláken. Vrásky zůstávají vyhlazené, pokožka je vypnutá.

Objevte pro svou pleť dvojí omlazující péči CELLS LIFE pro luxusní regeneraci a zpevnění. Přijměte CELLS LIFE za svého osobního bodyguarda krásy a mládí.

Revitalizující sérum Cells Life, díky svým četným účinným látkám, vyhlazuje a revitalizuje Vaší tvář. Propůjčuje jí zcela nový život a poskytuje Vám tak skutečně omlazující zážitek. Vaše vrásky mizí a Vaše kožní tkáně jsou pevnější.

Přípravek olejovitého charakteru vyrobený novou revoluční technologií 21. století. Je určený k hluboké hydrataci, regeneraci, a zpevnění pokožky obličeje i jiných tělových partií. Dobře se vstřebává, je vhodný pro všechny typy pleti. Matný lesk, který zanechává na pleti, zvyšuje pocit hebkosti a krásy.

Aktivní složky: CELLS LIFE obsahuje 7 aktivních látek na bázi proteoglykanů a kyseliny hyaluronové, základních složek buněčné struktury. 
Jedna molekula proteoglycanu může být tvořena četnými řetězci glykozaminoglykanů. Řetězce glykozaminoglykanů jsou hydrofilní. Přitahují velké množství vody, tvoří gely umožňující rychlý rozptyl molekul rozpustných ve vodě a přemísťování buněk. Vodnaté stadium polysacharidických gelů umožňuje dále výměnu živných látek, produktů látkové přeměny a hormonů mezi krví a buňkami tkání.
Aktivní látky obsažené v 7 výtažcích se takto pohybují, skládají a pronikají do organismu:

  • komplex muko-glykoproteinu
  • síran chondroitinu obohacený kyselinou hyaluronovou
  • mukopolysacharidy
  • čistý hydroxyprolin
  • peptidy
  • mikrotubuly a proteiny
  • vzrůstový faktor

Účinky: Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku. Působením séra jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby. Výsledek je patrný velmi brzy. Pleť je napjatá, póry stažené, reliéf se vyhlazuje. Pleti se znovu vrací vitalita a pevnost. CELLS LIFE podporuje rychlejší obnovu kolagenových a elastinových vláken.

Domácí péče:
Zákaznicím se zralejší pletí doporučujeme použití séra CELLS LIFE v kúrách - 14 dnů při večerní péči o pleť vklepat několik kapek do pleti. Po 14 dnech uložíme sérum do chladna a kúru zopakujeme opět po 3-4 měsících.

Zákaznicím se stárnoucí pletí nebo s pokožkou poškozenou sluncem doporučíme denní aplikaci séra CELLS LIFE.

Sérum CELLS LIFE může být používáno také preventivně proti příznakům stárnutí a vráskám. K udržení dobře vyživované a pružné pleti postačí jen velmi malé množství séra.

CELLS LIFE je možné použít na ošetření očního okolí - váčky pod očima, i na vrásky kolem očí.

Sérum CELLS LIFE používáme v domácí péči při večerním ošetření pleti, neboť aktivní substance se snadněji spojují při pomalejším krevním oběhu.

Výrobek aplikujeme vždy až na úplný závěr ošetření obličeje.

Přípravek CELLS LIFE používáme i při ošetření jizev, strií a vadnoucí pokožky jiných tělových partií.

Po odlíčení mlékem GLYCO a tonikem FIBRO a nanesení malého množství krému SYNCHRO, NUCLEA, nebo CYTOBI na obličej, krk a dekolt necháme vstřebat několik kapek séra CELLS LIFE do hlubších vrásek nebo na celý obličej, oční okolí, krk a dekolt. Sérum proniká do pokožky velmi rychle a nezanechává mastné stopy.

Sérum CELLS LIFE je přípravek prvotřídní kvality, vyvinutý novou, jedinečnou technologií, která způsobila převrat ve světové kosmetice

Balení: 15 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 116,00 Kč s DPH
1 926,00 Kč s DPH

Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
1 312,00 Kč s DPH
1 194,00 Kč s DPH

Gernétic - Nettoyant Gommant Marin - Čistící gel - Marine Gumming Cleasing, 200 ml

Gernétic NETTOYANT GOMMANT MARIN Čistící pleťový gel s výtažky mořských řas uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje. Díky obsahu jemných mikročástic proniká až do nejhlubších vrstev pleti.
850,00 Kč s DPH
774,00 Kč s DPH

Gernétic - Masque Marin - Marine Mask - Vitalizační maska s výtažky mořských řas, 30 ml

Gernétic Masque Marin - Marine Mask - Vitalizační maska s výtažky mořských řas - krémový elixír naplněný koktejlem řas, bylin, olejů, minerálů a stopových prvků. Věnujte pleti pět nejdůležitějších předpokladů krásy: regeneraci, remineralizaci, vypnutí, zjemnění a … anti-aging.
1 264,00 Kč s DPH
1 150,00 Kč s DPH