Gernétic - Cold Cream Mousse - Zklidňující krém pro jemnou, křehkou, velmi suchou až atopickou pokožku, 50 ml

Zklidňující krém Cold Cream Mousse - Krém s jemnou pudrovou vůní, který vás okouzlí vzdušnou nadýchanou texturou a rychlým zklidňujícím účinkem. Téměř okamžitě proniká do pokožky a tiší pleť. Je určený pro jemnou pokožku se sklonem k vysušování a velmi suchou až atopickou pokožku trpící podrážděním až zarudnutím, svěděním a olupováním.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91344
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
2 228,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - COLD CREAM MOUSSE - Zklidňující krém pro jemnou, křehkou, velmi suchou až atopickou pokožku

Krém s jemnou pudrovou vůní s konvalinkovými a jasmínovými tóny a teplou dřevitou vůní santalového dřeva. Okouzlí vás svou vzdušnou, nadýchanou texturou a téměř okamžitým zklidňujícím účinkem. Hebký krém s účinnými složkami biotechnologického původu (skvalan, betaglukan) rychle proniká do pokožky, tiší a vyvažuje pleť a posiluje její imunitu. Je určený pro jemnou, křehkou, velmi suchou až atopickou pokožku, trpící podrážděním až zarudnutím, svěděním a olupováním. Je vhodný i jako denní báze, výrazně fixuje make-up, posiluje hydrolipidový film, ale nezatěžuje mastným povrchem.

Cold Cream Mousse pokožku okamžitě zklidňuje, zabraňuje pocitům pnutí, olupování, podráždění, pálení a tvorbě nepříjemných pročervenalých skvrn. Posiluje a zlepšuje kvalitu kožního filmu, ale nezatěžuje pleť mastným povrchem. Chrání pleť před vnějšími vlivy, přináší pocit hebkosti a klidu.

Aktivní složky:

  • Skvalan biotechnologického původu získaný fermentací z cukrové třtiny. Zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku. Posiluje kožní film, zlepšuje buněčné funkce a dodává zářivost ošetřované pleti.
  • Betaglukan biotechnologického původu získaný z pekařských kvasnic. Stimuluje příznivější buněčnou obnovu, posiluje imunitu a obranné reakce pokožky. Urychluje hojení a dodává pleti okamžitý pocit komfortu.

Použití: Přípravek Cold Cream Mousse aplikujeme na dobře očištěnou pokožku přípravkem Glyco a Sebo Ger. Krém lze využít i jako denní bázi, pomáhá udržovat make-up v dobré kondici po celý den. K rychlému zklidnění pokožky doporučujeme krém kombinovat s ampulkovou péčí Sensi Boost a krémem Vasco.

Vynikající po estetických zákrocích Cold Cream Mousse je vynikajícím přípravkem pro zklidnění podrážděné pleti po estetických zákrocích např: peeling (fyzikální, chemický), ošetření Derma roller, Derma pero, výplně vrásek – botulotoxin, kyselina hyaluronová, ošetření pulzním světlem nebo laserem, mezoterapie – microneedling, lifting obličeje nitěmi.

Balení: 50 ml