Gernétic - Créme Éclaircissante - Bělící a depigmentační krém, 50 ml

Gernetic CRÉME ÉCLAIRCISSANTE Zesvětlující rozjasňující depigmentační krém, SPF 10+.Vysoce bělicí, regenerační, hydratační, omlazující a zklidňující krém, určený k odstranění větších pigmentových ploch nebo k ošetření nepravidelně zpigmentované pokožky. Přípravek eliminuje volné radikály a chrání proti paprskům UVA i UVB
Výrobce: Gernetic
Kód: 91391
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 598,00 Kč s DPH
1 438,00 Kč s DPH
160,00 Kč s DPH

Gernetic CRÉME ÉCLAIRCISSANTE Zesvětlující rozjasňující depigmentační krém, SPF 10+

Složení s kyselinou L-mléčnou a B-Laktoglobulinem zesvětluje pigmentové plochy a pomáhá předcházet další pigmentaci. Regeneruje, hydratuje a působí jako antioxidant. Extrakt z břízy a lékořice pleť zjemňuje a zvláčňuje.
CRÉME ÉCLAIRCISSANTE nabízí jedinečný komfort pro zesvětlení a prozáření pleti.
Doporučujeme pro větší pigmentové plochy a nepravidelně zpigmentovanou pleť.

Vysoce bělicí depigmentační krém na obličej je regenerační, hydratační, omlazující a zklidňující krém, určený k odstranění větších pigmentových ploch nebo k ošetření nepravidelně zpigmentované pokožky. Přípravek eliminuje volné radikály a chrání proti paprskům UVA i UVB

Aktivní složky:

 • rostlinné výtažky (bříza, lékořice) a přírodní molekuly: zjemňující a zvláčňující účinky na pleť
 • včelí a kamaubový vosk
 • B-Laktoglobulin protein s nejvyšším obsahem laktoséra, bohatý na esenciální aminokyseliny usazující se v rohové vrstvě. Vytváří tu film zadržující vodu za pomoci dvou mechanismů:
  • zesiluje lipidovou kožní bariéru
  • váže molekuly vody pólovými náboji aminokyselin
 • filtrát laktické fermentace (kvašení): kvasící laktobacilus má dvě zvláštní vlastnosti:
  • vyrábí kyselinu mléčnou ve formě L, jež díky svým hydroskopickým vlastnostem hydratuje pokožku
  • důležité je jeho enzymové působení v důsledku přítomnosti proteináz, peptidáz, dezaminóz a lipáz

Toto enzymové působení usnadňuje produkci kyseliny L-mléčné a malých částic peptidů, kožními buňkami snadno vstřebatelných. 


Účinky: Aktivní složky tohoto vynikajícího produktu působí jako inhibitory tyrosinázy a zastavují syntézu kožního pigmentu - melaninu. Potlačují hnědnutí kůže, výskyt pih a stárnutí pokožky. Krém zabraňuje dehydrataci kůže, přináší hydratační složky do pokožky. Má omlazující efekt na buňky, jimž dodává energii a udržuje buněčnou aktivitu na potřebné úrovni.

Jde o vysoce biotechnologický produkt, který umocňuje více než 6 hodin působení fosfokreatinu a dodává mu potřebnou energii k boji proti stresům. Jde o molekulu, která posiluje životnost pleti. Její působení proti volným radikálům bylo dokázáno na základě dvou pokusů:

 • na inhibici lipo-peroxidace (in vitro)
 • na ochraně fibroplastů v enzymovém systému produkujícím volné radikály

Domácí péče: Výživný CRÉME ÉCLAIRCISSANTE můžeme používáti večer jako výživný krém nebo ráno jako ochranný krém. Aplikujeme na očištěnou pokožku po vstřebání všech specifických krémů. V případě rozsáhlejší pigmentace doporučujeme přípravek aplikovat ráno i večer.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
818,00 Kč s DPH
736,00 Kč s DPH

Gernétic - Gel Contour Des Yeux - Oční gel, 25 ml

Gernétic GEL CONTOUR YEUX - Vypínací - liftingový, ochranný a antiradikálový gel na oční okolí. Jemný, průhledný oční gel určený pro ošetření citlivých partií očního okolí a krku, který přináší odstranění únavy a okamžité oživení pleti. Tento oční gel Vám pomůže účinně bojovat se stárnutím. Obnovuje mladistvý vzhled Vašich očí.
1 452,00 Kč s DPH
1 307,00 Kč s DPH

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 596,00 Kč s DPH
1 436,00 Kč s DPH

Gernétic - Lotion Aux Acides de Fleurs - Peelingová květinová ampule, 20 ml

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
862,00 Kč s DPH
776,00 Kč s DPH