Gernétic - Créme Spéciale Peaux Mixtes et Grasses - Mix krém, 50 ml

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť. Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.
Kód: 91363
EAN: 3700109211792
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 482,00 Kč s DPH
 

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť

Vyhlašte STOP mastící se pleti! Ponořte se do zklidňujícího balzámu myrhy, břečťanu a jitrocele. Královská směs bylin spolu s L-kyselinou mléčnou a aktivním extraktem Lactobacilus Casei uvolňuje komedony, reguluje a vyrovnává tvorbu kožního mazu a podporuje přirozené funkce pokožky. CRÈME SPÉCIALE PEAUX MIXTES ET GRASSES odstraňuje zánětlivé projevy a působí jako jejich prevence. Vdechněte své pleti sametově matný vzhled...

Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.

Aktivní složky: Směs rostlinných výtažků:

  • myrha - antiseptické, adstringentní, mikrocirkulační a hojivé účinky
  • lopuch - adstringentní, pročišťující a značné antibakteriální účinky, zamezuje zánětům
  • jitrocel - adstringentní, pročišťující a zvláčňující účinky, urychluje hojení povrchových ran
  • břečťan, sléz - hojivé účinky
  • mateřídouška - antiseptické, adstringentní, protizánětlivé, zvláčňující, hojivé, antibakteriální účinky
  • lipoaminokyseliny získané biotechnologií bohaté na hydroxyprolin: antibakteriální účinky, redukce tvorby kožního mazu, podporuje odstraňování akné
  • biotechnologický aktivní výtažek získaný z Laktobacilus Casei biologickou cestou
  • výtažky z řasy Chlorella
  • biotechnologický hydratační základ složený z B-Laktoglobulinu a filtrátu bohatém na aminokyseliny a L-kyselinu mléčnou

Účinky: Speciální krém je určený k ošetření mastné a smíšené pleti. Uvolňuje komedony, reguluje a vyrovnává tvorbu kožního mazu, podporuje přirozené funkce pokožky. Antiseptické a hojivé účinky mají příznivý vliv na zklidnění pleti a na předcházení a odstraňování zánětlivých projevů.

Domácí péče: Krém nanášíme ve velmi malém množství dvakrát denně (ráno a večer) na očištěnou pleť čistícím mlékem DERMA (GLYCO) a tonikem SEBO GER (FIBRO). Aplikujeme lehkou masáží do úplného vstřebání pod denní nebo noční krém. Při pravidelném používání dojde k upravení tvorby kožního mazu, nedochází k ucpávání mazových žlázek a tvorbě komedonů.

TIP: Přípravek doporučujeme mladým dívkám a chlapcům s přemaštěnou pletí jako denní krém.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Sebo Ger - Čistící tonikum, 200 ml

Gernétic SEBO GER Čistící tonikum vyvinuto pro citlivou a problematickou pleť. Čistí, dezinfikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Ponořte se do zklidňujících a uvolňujících esencí myrhy, tymiánu a slézu. Neobsahuje alkohol!
1 182,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Derma - Dermatologické protizánětlivé mýdlo, 200 ml

Dermatologické mýdlo DERMA je určeno pro šetrné čištění problematické plet s antibakterialním účinkem. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.
938,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Myo Myoso - Liftingový krém proti vráskám, 50 ml

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém. Sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.
2 882,00 Kč s DPH
2 594,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Tropo Plus - Denní hydratační krém, 40 ml

Gernétic TROPO PLUS Denní hydratační krém. Velmi lehký krém se snadným vstřebáváním, speciálně vytvořený pro ochranu a regeneraci suché pleti. Dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Účinně chrání proti paprskům UVA i UVB.
1 376,00 Kč s DPH
možnost slevy