Gernétic - Créme Spéciale Peaux Mixtes et Grasses - Mix krém, 50 ml

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť. Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91363
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 214,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť

Vyhlašte STOP mastící se pleti! Ponořte se do zklidňujícího balzámu myrhy, břečťanu a jitrocele. Královská směs bylin spolu s L-kyselinou mléčnou a aktivním extraktem Lactobacilus Casei uvolňuje komedony, reguluje a vyrovnává tvorbu kožního mazu a podporuje přirozené funkce pokožky. CRÈME SPÉCIALE PEAUX MIXTES ET GRASSES odstraňuje zánětlivé projevy a působí jako jejich prevence. Vdechněte své pleti sametově matný vzhled...

Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.

Aktivní složky: Směs rostlinných výtažků:

  • myrha - antiseptické, adstringentní, mikrocirkulační a hojivé účinky
  • lopuch - adstringentní, pročišťující a značné antibakteriální účinky, zamezuje zánětům
  • jitrocel - adstringentní, pročišťující a zvláčňující účinky, urychluje hojení povrchových ran
  • břečťan, sléz - hojivé účinky
  • mateřídouška - antiseptické, adstringentní, protizánětlivé, zvláčňující, hojivé, antibakteriální účinky
  • lipoaminokyseliny získané biotechnologií bohaté na hydroxyprolin: antibakteriální účinky, redukce tvorby kožního mazu, podporuje odstraňování akné
  • biotechnologický aktivní výtažek získaný z Laktobacilus Casei biologickou cestou
  • výtažky z řasy Chlorella
  • biotechnologický hydratační základ složený z B-Laktoglobulinu a filtrátu bohatém na aminokyseliny a L-kyselinu mléčnou

Účinky: Speciální krém je určený k ošetření mastné a smíšené pleti. Uvolňuje komedony, reguluje a vyrovnává tvorbu kožního mazu, podporuje přirozené funkce pokožky. Antiseptické a hojivé účinky mají příznivý vliv na zklidnění pleti a na předcházení a odstraňování zánětlivých projevů.

Domácí péče: Krém nanášíme ve velmi malém množství dvakrát denně (ráno a večer) na očištěnou pleť čistícím mlékem DERMA (GLYCO) a tonikem SEBO GER (FIBRO). Aplikujeme lehkou masáží do úplného vstřebání pod denní nebo noční krém. Při pravidelném používání dojde k upravení tvorby kožního mazu, nedochází k ucpávání mazových žlázek a tvorbě komedonů.

TIP: Přípravek doporučujeme mladým dívkám a chlapcům s přemaštěnou pletí jako denní krém.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Sebo Ger - Čistící tonikum, 200 ml

Gernétic SEBO GER Čistící tonikum vyvinuto pro citlivou a problematickou pleť. Čistí, dezinfikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Ponořte se do zklidňujících a uvolňujících esencí myrhy, tymiánu a slézu. Neobsahuje alkohol!
960,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Derma - Dermatologické protizánětlivé mýdlo, 200 ml

Dermatologické mýdlo DERMA je určeno pro šetrné čištění problematické plet s antibakterialním účinkem. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.
846,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Symbiose - Regenerační výživný denní a noční krém, 40 ml

Krém SYMBIOSE Gernétic bohatý na aminokyseliny hydratuje a vyživuje Vaší pleť a chrání ji před slunečním zářením. Vaše pleť je lépe chráněná a je odolnější vůči veškerým vlivům okolního prostředí. Jeho extrémně jemná struktura rychle proniká do pokožky a zanechává Váš obličej matný a připravený na líčení.
1 710,00 Kč s DPH
1 539,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 568,00 Kč s DPH
1 411,00 Kč s DPH