Gernétic - Cytobi - Regenerační, výživný a omlazující krém, 30 ml

Gernétic CYTOBI - Regenerační a výživný krém pro stárnoucí pleť. Sofistikovaná kombinace hedvábných proteinů a ušlechtilých olejů z měsíčku lékařského a mořské řasy Chlorella je klíčem k revoluční korektivní péči o pleť. Snadno se vstřebává a je určen k regeneraci povadlé tkáně a hlubokých vrásek na obličeji či části těla, kde je třeba řešit problém.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91382
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
2 966,00 Kč s DPH
2 669,00 Kč s DPH
297,00 Kč s DPH

Gernétic CYTOBI - Regenerační a výživný krém pro stárnoucí pleť
Revitalizační krém - kompletní ochrana proti stárnutí

Poznejte legendu mezi krémy! Sofistikovaná kombinace hedvábných proteinů a ušlechtilých olejů z měsíčku lékařského a mořské řasy Chlorella je klíčem k revoluční korektivní péči o pleť. Působí ve třech krocích:

  • hydratuje a mineralizuje
  • dodává aktivní výživu buňkám pleti
  • zpevňuje pleť a vypíná vrásky

Díky korektivní tří fázové péči je pleť komplexně regenerovaná a revitalizovaná. Hluboké i nejjemnější vrásky se přirozeně vyplňují a vyhlazují. CYTOBI pleti opět navrací mladistvé kontury, vitalitu a svěžest.

Super Regenerační a výžvný krém výrazně mastné konzistence, vyvinutý náročnou technologií budoucnosti. Vynikající výsledky při pětiletých testech na pařížských klinikách zařadily CYTOBI na první místo mezi kosmetickými výrobky.
Snadno se vstřebává a je určen k regeneraci povadlé tkáně a hlubokých vrásek na obličeji, lze ho však aplikovat i na různé části těla, kde je třeba řešit problém.

Aktivní složky:

  • Ušlechtilé oleje získané z měsíčku a třezalky
  • vitaminy A, C, E, H a celá skupina vitaminů B
  • výtažek z mořské řasy Chlorella

Revoluční účinky tohoto krému zajišťuje syntéza a vyživující prolínání pěti aktivních výtažků získaných složitou biotechnologií. Těchto pět aktivních výtažků obsahuje téměř všechny aminokyseliny, proteiny, vitaminy a stopové prvky nezbytné pro zdraví, tedy i pro zdravou a vhodně vyživovanou pokožku.

  • Aminokyseliny: methianin, glycin, valin, isoleucin, prolin, lysin, serin, leucin, threonin, alanin, cystein, glytomin, arginin, histidin, tyrosin
  • Stopové prvky: zinek, kobalt, železo měď, mangan, hořčík, vápník, draslík

Účinky: Krém CYTOBI používáme k hluboké regeneraci a revitalizaci pokožky. Zamezuje předčasnému stárnutí, dehydrataci a demineralizaci kůže, odstraňuje zánětlivé projevy. Díky dokonalé výživě kůže dochází k vypnutí jemných vrásek a ke zpevnění pleti. Krém CYTOBI je výjimečným prostředkem při ošetřování akné, ekzémů, lupénky, jizev, strií, spálenin a všech kožních problémů.

Domácí použití: Krém CYTOBI používáme při večerní péči o pleť. Lehkým vklepáním naneseme na očištěnou pleť výživným mlékem GLYCO a tonikem FIBRO po vstřebání všech specifických přípravků včetně krému SYNCHRO.

Doporučujeme: U stárnoucích pletí doporučujeme (kromě specifických krémů) k večerní péči krém CYTOBI. K ranní péči krém NUCLEA(nanášíme před nanesením denního krému s UV filtrem). Pokožka tak bude dokonale ošetřena

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH
740,00 Kč s DPH

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas, 30 ml

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas (Spirulina, Chlorella), které pleť vypínají a zpevňují. Díky liposomatickému komplexu pronikají hluboko do pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastenu, podporují dýchání buněk a buněčný růst.
1 858,00 Kč s DPH
1 672,00 Kč s DPH

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
818,00 Kč s DPH
736,00 Kč s DPH

Gernétic - Tropo Plus - Denní hydratační krém, 40 ml

Gernétic TROPO PLUS Denní hydratační krém. Velmi lehký krém se snadným vstřebáváním, speciálně vytvořený pro ochranu a regeneraci suché pleti. Dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Účinně chrání proti paprskům UVA i UVB.
1 260,00 Kč s DPH
1 200,00 Kč s DPH