Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91412
Datum dodání: 24 hodin
balení 20 ml
1 496,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu
Pocta svůdnosti… 

Laboratoře GERnétic odhalily příčinu pokleslého poprsí: přítomnost lipidických radikálů a hydroperoxidů v pokožce.
Představují proto dvojí řešení na bázi hluboké regenerace buněk ve všech vrstvách pokožky:

  • Vzácný koncentrát minerálů a liposomů s vitaminem E – pro zachycení lipidických radikálů a hydroperoxidů.
  • Formule plná biopeptidů, aminokyselin a stopových prvků – pro účinnou stimulaci kolagenu a elastenu.

Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.

Nově vytvořená formule určená pro hlubokou regeneraci buněk ve všech vrstvách pokožky. Koncentrát minerálů a liposomů s účinným komplexem výživných látek a vitaminem E, který zachycuje volné radikály a hydroperoxidy. Přípravek je určený ke zpevňování a modelaci poprsí.

Aktivní látky: Obsahuje 100 % přírodní aktivní látky, které jsou získávány z rostlinných zdrojů pěstovaných v bio-kvalitě a zpracovány nejmodernější biotechnologií.

  • Rostlinné výtažky z přesličky , sojový extrakt
  • aktivní výtažek bohatý na aminokyseliny, vitaminy a stopové prvky
  • volný šetrný liposom, vázající 8 - hydroxyxanthin (specificky zachycuje hydroxylový základ) a vitamín E (zachycuje lipidické radikály a hydroperoxidy). Tento komplex účinně bojuje proti stárnutí pokožky jako růstový a antioxidační faktor
  • biopeptidy Amphiphile Palmitoyl, Glycyl, Histidyl, Lysin

Účinky: ENDO SPÉCIAL+ působí na stimulaci buněk ve všech vrstvách kůže, zvyšuje svalový tonus. Dosahuje mimořádného efektu zpevnění pokožky i svalové tkáně, účinně bojuje proti stárnutí pokožky, podporuje buněčnou aktivitu a umožňuje průnik dalších aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

Domácí péče: Buněčný stimulátor ENDO SPÉCIAL+ nanášíme vždy po aplikaci tonika SEINO. Lehkou efleráží aplikujeme na celou plochu poprsí včetně bradavek. Necháme dobře vstřebat. ENDO SPÉCIAL+ používáme maximálně 3x týdně. Flakon je opatřen dávkovačem.

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
2 544,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Seino - Zpevňující tonikum na dekolt a poprsí, 200 ml

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt - jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.
816,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 786,00 Kč s DPH
1 607,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 440,00 Kč s DPH
možnost slevy