Gernétic - Gel Contour Des Yeux - Oční vypínací a ochranný gel, 25 ml

Gernétic GEL CONTOUR YEUX - Vypínací - liftingový, ochranný a antiradikálový gel na oční okolí. Jemný, průhledný oční gel určený pro ošetření citlivých partií očního okolí a krku, který přináší odstranění únavy a okamžité oživení pleti. Tento oční gel Vám pomůže účinně bojovat se stárnutím. Obnovuje mladistvý vzhled Vašich očí.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91372
Datum dodání: 24 hodin
balení 25 ml
1 452,00 Kč s DPH
1 307,00 Kč s DPH
 

Gernétic GEL CONTOUR YEUX - Vypínací - liftingový, ochranný a antiradikálový gel na oční okolí

Chcete ovládnout kouzlo svůdnosti? Začněte u očí...
Kyselina hyaluronová, obsažená v GEL CONTOUR YEUX, zvyšuje schopnost kožních buněk vázat vodu a podporuje tvorbu nových kolagenových a elastenových vláken. Vyplňuje vrásky a zabraňuje vzniku dalších. Citlivá pleť očního okolí se opět vypíná a zpevňuje. Začněte svůj podmanivý monolog krásy! 

Jemný, průhledný oční gel určený pro ošetření citlivých partií očního okolí a krku, který přináší odstranění únavy a okamžité oživení pleti. Tento oční gel Vám pomůže účinně bojovat se stárnutím. Překvapivě účinný proti volným radikálům, kruhům pod očima a má anti-agingové působení. Hydratační účinky podpořené přírodními molekulami a dvěma aminokyselinami obnovuji mladistvý vzhled Vašich očí.

Aktivní složky:

  • lipoaminokyselina pohlcující volné radikály
  • hydratační složky Účinky

Gel stimuluje a podporuje buněčný metabolismus, hydratuje a lehce vypíná jemnou pokožku. Vytváří na pleti velmi jemný film, který zabraňuje oxidaci kovů a vzniku volných radikálů. Účinně působí proti předčasnému stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Jemná pokožka je po použití očního gelu vypjatá a svěží.

Domácí péče: Oční gel používáme v domácí péči především při ranním ošetření pleti. Po očištění mlékem GLYCO a tonikem FIBRO vklepeme malé množství gelu na pokožku očního okolí, krku, kolem úst a na rty, necháme vstřebat a naneseme malé množství denního krému.

TIP: Použijte také na mimické vrásky kolem úst a zpevnění pleti na krku.

Balení: 25 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Masque Yeux - Oční maska - Balzám na oči proti otokům a vráskám, 30 ml

Gernétic MASQUE YEUX - Oční maska - Balzám na oči - Oční maska proti otokům a vráskám. Přípravek krémovitého charakteru určený na oteklá víčka, váčky pod očima a vrásky v okolí očí. Produkt prošel četnými dermatologickými testy na citlivost pleti v očním okolí a může být bez obav používán. Přináší očím okamžitou úlevu.
1 056,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 596,00 Kč s DPH
1 436,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 786,00 Kč s DPH
1 607,00 Kč s DPH