Gernétic - Gel Men - Čistící pleťové gelové mýdlo / Sprchový gel pro muže, 90 ml

Gernétic Gel Men - Čistící pleťové gelové mýdlo / Sprchový gel pro muže čistí pleť do hloubky, uvolňuje z pórů nečistoty a upravuje tvorbu kožního mazu. Zamezuje vzniku zánětů a vyrovnává pH pleti. Neobsahuje alkohol.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91451
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 90 ml
544,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Gel Men - Čistící pleťové gelové mýdlo / Sprchový gel pro muže

Efektivní složení čistí pleť do hloubky, uvolňuje z pórů nečistoty a upravuje tvorbu kožního mazu. Zamezuje vzniku zánětů a vyrovnává pH pleti. Spolehněte se na čistou a svěží pleť. Neobsahuje alkohol.

Přípravek gelové konzistence vyrobený speciálně pro potřeby mužské pokožky. Je určený k čištění pleti obličeje, lze jej však použít i jako sprchový gel.

Aktivní složky: 

  • Glycerol
  • Estery mastných kyselin
  • Aktivní čistící složky


Účinky: Přípravek GEL MEN proniká hluboko do pokožky a uvolňuje nečistoty z pórů. Desinfikuje pleť a upravuje tvorbu kožního mazu a pH pokožky. Zamezuje vzniku zánětů a případné záněty tlumí.

Domácí péče: Přípravek používáme k čištění pleti ráno i večer. Nanášíme na navlhčenou pokožku a zbytky omyjeme teplou vodou, pleť osušíme a naneseme další produkty.

Balení: 90 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Hydra Men - Hydratační denní ochranný krém pro muže, SPF 5+, 50 ml

Gernétic Hydra Men - Hydratační denní ochranný krém pro muže, SPF 5+ pleť dlouhodobě hydratuje, vyživuje a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Působí jako spolehlivá prevence vzniku vrásek. S velmi jemnou charismatickou vůní.
1 230,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Nettoyant Gommant Marin - Čistící gel - Marine Gumming Cleansing, 200 ml

Gernétic NETTOYANT GOMMANT MARIN Čistící pleťový gel s výtažky mořských řas uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje. Díky obsahu jemných mikročástic proniká až do nejhlubších vrstev pleti.
850,00 Kč s DPH
možnost slevy