Gernétic - Gerthérapi - Regenerační a relaxační tělový krém pro pohybově aktivní lidi, 150 ml

GERTHÉRAPI - hebký krém intenzivně podporuje lymfatickou drenáž, která umožní rychlejší odplavení nežádoucích látek ze svalů, které vznikají díky intenzivnímu cvičení či jiné tělesné námaze. Uvolňuje svalové napětí a zlepšuje stav vaskulárního systému.
Kód: 91439
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 150 ml
1 720,00 Kč s DPH
 

Gerrnétic GERTHÉRAPI - Regenerační a relaxační tělový krém pro pohybově aktivní lidi - Aktivní krém pro aktivní lidi

Přípravek Gerthérapi je skvělým pomocníkem pro aktivní lidi, kteří preferují zdravý životní styl a věnují se pravidelně aktivnímu pohybu. Hebký krém intenzivně podporuje lymfatickou drenáž, která umožní rychlejší odplavení nežádoucích látek ze svalů, které vznikají díky intenzivnímu cvičení či jiné tělesné námaze. Uvolňuje svalové napětí, zlepšuje stav vaskulárního systému. Přinese okamžitou úlevu namáhaným a bolavým svalům a pocit intenzivní relaxace.

Díky komplexu aktivních látek (olej z makadámie, hroznových zrníček, citrónové trávy a ravensary, rostlinné extrakty z artyčoku, cypřišku a Indického kaštanu…) je krém zdrojem mnoha výživných látek které umožní pokožce intenzivní výživu a regeneraci. Další aktivní látky (buněčný trenér) jsou cíleny i na snížení tukové vrstvy v problematických partiích a podpoří tak úsilí o získání atraktivní postavy.

Aktivní složky: 

 • Oleje z makadamie a hroznových jadérek s obsahem nenasycených mastných kyselin s blahodárným účinkem na obnovu tkání.
 • Výtažky z artyčoku, cypřiše, lopuchu, Kaštanu koňského, uvolňující otoky a překrvení, tonizující a detoxikující.
 • Citronelová silice s obsahem citralu se zklidňujícími účinky.
 • Silice z rostliny Ravensara aromatica s tonizujícím účinkem.
 • Vektorizovaný kofein – uvolňuje se uvnitř buněk, působí hloubkově na podporu lipolýzy a vyprazdňování adipocytů, jejichž velikost se tak zmenšuje.
 • Výtažek z vlčího máku obnovuje buněčné dýchání a tím dochází k eliminaci mastných kyselin.

Účinky:

Krém Gerthérapi má řadu unikátních vlastností:

 • podporuje lymfatickou drenáž, je ideální pro odstranění pocitu těžkých nohou a otoků dolních končetin,
 • má vaskularizační účinek pro oběhové problémy (kapilární, žilní atd.),
 • odstraňuje překrvení a má protizánětlivý účinek pro nejtěžší shluky celulitidy,
 • odstraňuje stres a uvolňuje svalové napětí,
 • obnovuje nervovou rovnováhu (proti úzkosti, depresi),
 • působí proti únavě (z přepracování, nedostatku spánku atd.), má antioxidační účinek,
 • posiluje a stimuluje obranné mechanizmy organismu,
 • pomáhá formovat postavu cíleně v problematických partiích.

Náš tip: Přípravek Gerthérapi je vynikající nejen po svalové námaze, ale můžeme ho použít i na ztuhlé svalstvo. Na partie, kde cítíme svalovou tenzi, nanášíme lehkou masáží malé množství přípravku 2-3krát za sebou. Vždy do vstřebání. Dostatek aktivních látek spolu s mechanickým působením na postiženou partii prohřeje a prokrví sval a uvolní jeho napětí. Po aplikaci krému Gerthérapi je vhodné přiložit na dané místo nahřátý ručník.

Domácí použití: V domácí péči aplikujeme krém Gerthérapi po tělesné námaze a lehkém osušení po sprše. Dlouhými tahy rozetřeme po těle a necháme vstřebat. Pocit dokonalého komfortu je okamžitý a příjemná vůně bude příjemnou tečkou za tělovou péčí.

Balení: 150 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Huile de Beauté - Makadamiový výživný tělový olej, 200 ml

Gernétic Huile de Beuté - Makadamiový výživný tělový olej k výživě, zvláčnění stimuluje imunitní systém, působí antimykoticky. Redukuje bolestivost kloubů, křeče a trávicí poruchy, snižuje stres. Vyživuje, vyhlazuje, změkčuje a tonizuje pokožku.
1 390,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas, SPF 5+ 30 ml

Gernétic Base de Jour Marine - Marine Day Base - Denní krém s výtažky mořských řas SPF 5+ stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Má remineralizační účinky, vyrovnává strukturu pleti a působí jako denní anti-aging.
1 190,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Cuticul Extra Plus - Vyživující vlasové sérum, 100 ml

Gernétic CUTICUL EXTRA PLUS Vyživující vlasové sérum chrání vlasy před poškozením a udržuje je v dokonalé kondici. Podporuje růst vlasů, zamezuje jejich vypadávání. Vlasová pokožka zůstává zklidněná a kompletně regenerovaná. Zamezuje tvorbě lupů, ekzémů a jiných problematických projevů.
1 356,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Octo - Čistící krém na uvolnění komedonů, 30 ml

Gernétic OCTO Čistící krém na obličej - Krém na uvolnění komedonů a ucpaných pórů. NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ! Jemný krém určený k ošetření pleti s nadměrným vylučováním kožního mazu, s rozšířenými a ucpanými póry a komedony.
1 468,00 Kč s DPH
možnost slevy