Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 30 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91501
EAN: 3700109212003
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
1 428,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic IMMUNO Čistící a protizánětlivá maska - Objevte svého experta na akné!

Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska IMMUNO obsahuje aktivní trojkomplex složený z esterů mastných kyselin, aminokyselin a důležitých stopových prvků && vitaminů. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži. IMMUNO pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH.

Maska krémovitého a vysýchavého charakteru určená k regeneraci a pročištění pleti obličeje, vynikající výsledky dosáhneme při odstraňování akné. Je vhodná i k ošetření různých partií těla - ochablé pokožky rukou, strií, jizev.
IMMUNO nepoužíváme na ekzém a popáleniny.

Aktivní složky:

  • estery mastných kyselin
  • kaolín
  • aktivní výtažek získaný biotechnologickou cestou, bohatý na aminokyseliny a stopové prvky

Účinky: IMMUNO má čistící účinky, podporuje obnovu a regeneraci kožních buněk, upravuje pH pokožky. Při pravidelné aplikaci vytváří na pokožce prostředí, ve kterém se nemůže množit stafylokok, a tak dochází k odstraňování zánětlivých projevů na kůži a zlepšení problému akné. IMMUNO se podílí na zvyšování imunity organizmu.

Domácí péče: V domácí péči používáme IMMUNO:

  • jako masku při odstraňování akné
  • jako masku s regeneračním účinkem
  • k hloubkovému pročištění pleti jedenkrát týdně
  • k příležitostné vypínací kúře
  • ve spojení s krémem SYNCHRO (1:1) jako noční krém.

Masku IMMUNO používáme

  • jako masku – (ošetření akné, kúra s regeneračním a vypínacím účinkem, hluboké pročištění pleti)
  • jako krém - ve spojení s přípravkem SYNCHRO (hluboká regenerace pokožky)

Ošetření akné: Na dokonale očištěnou pokožku dermatologickým mýdlem DERMA a tonikem SEBO GER naneseme tenkou vrstvu masky IMMUNO a necháme působit 15-20 minut. Zbytek masky odstraníme teplou vodou a pokožku dočistíme tonikem SEBO GER. Namícháme směs přípravků IMMUNO a SYNCHRO v poměru 1:1 a vetřeme do pleti a necháme vstřebat.Tímto způsobem použijeme masku IMMUNO i k hlubokému pročištění pleti. V tomto případě můžeme místo DERMA a SEBO GER využít čistícího mléka GLYCO a tonika FIBRO.

Regenerační kůra s vypínacím účinkem: Jako krém využíváme výrobek IMMUNO ve spojeni s krémem SYNCHRO. Směs slouží k hluboké regeneraci stárnoucí pokožky, ošetření jizev a strií. Smícháme jeden díl IMMUNA a jeden díl SYNCHRA, lehce vetřeme do pleti a necháme vstřebat. Aplikujeme v závěru ošetření, po případném nanesení všech specifických přípravků (MITO SPECIAL+, VASCO, OCTO, MYO MYOSO).

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 30 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 016,00 Kč s DPH
1 814,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Derma - Dermatologické protizánětlivé mýdlo, 200 ml

Dermatologické mýdlo DERMA je určeno pro šetrné čištění problematické plet s antibakterialním účinkem. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.
938,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 706,00 Kč s DPH
2 435,00 Kč s DPH