Gernétic - La Créme Anti-Temps - Luxusní reparační noční krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní reparační noční krém "PROTI ČASU" pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91399
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ml
3 928,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní reparační noční krém "PROTI ČASU"

Přijměte pozvání na luxusní péči snů... Během spánku dochází k pozvolnému, hlubokému pronikání aktivních látek z exkluzivně sestavené receptury:

 • Peptidové mikročástice - odstraňují únavu pleti
 • Minerály a vitaminy - přinášejí energii, a vitalitu
 • Tripeptidy - stimulují syntézu kolagenu a elastenu, posilují pevnost a pružnost pleti
 • Kombinace nenasycených mastných kyselin s vitaminem E - chrání pleť proti vnějším vlivům

LA CRÈME ANTI-TEMPS pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
Klinickými testy prokázáno:

 • Zlepšení buněčné obnovy pleti o 58%
 • Aktivace buněčného růstu o 46%

Lehký, snadno vstřebatelný krém uvolňuje pokožku, podporuje pozvolnou, ale hlubokou regeneraci. Zajistí svěží vzhled, zahladí známky stárnutí a „navrátí" zpět několik let. Všechny aktivní látky jsou v optimálním složení a poměru a ve svých účincích na pleť se vzájemně podporují.

Spánek je velmi důležitým prvkem pro obnovení energetických úrovní. Ani v noci se čas nezastaví, ale prospěšné vlny mohou opravit a zpomalit stopy stárnutí a zregenerovat nervový systém a psychiku. LA CRÈME ANTI-TEMPS jemně a důkladně regeneruje pokožku tím, že umožní kožním buňkám odpočívat a zlepšit obnovovací činnost. Efektivní a velmi komfortní produkt brání stárnutí a vrátí čas zpět o několik let.

Aktivní složky:

 • Komplex aktivních látek vyráběný biotechnologií, který odstraňuje únavu pleti, vyrovnává stresovanou pokožku a přináší potřebnou energii. Pleť je jasná a svěží.
 • Aktivní látky silně podporující okysličení pokožky ( o 10%) a buněčný růst (o 46%) - komplex peptidů, minerálů a vitaminů zabudovaný v mikročásticích, které umožňují postupné uvolňování a pomalé šíření v těle. Pokožka dostává žádoucí barvu, je hebká a vláčná.
 • Mořské oligosacharidy - ochraňují a potlačují nepříznivé projevy stárnutí, stimulují mladistvý vzhled pleti, změkčují, vyhlazují. Poskytují pleti pocit uvolnění a oživení
 • Tripeptidy (palmitol-glycin-histidin) - stimulují syntézu buněčného kolagenu, efektivně posilují pevnost a pružnost pleti, minimalizují projevy stárnutí, zamezují vadnutí pokožky, omlazují a oživují unavenou pleť
 • Kombinace nenasycených mastných kyselin s vitaminem E - kombinace aktivních látek působících jako ochrana proti negativním vlivům životního prostředí
 • Aminokyseliny - aktivizující komplex, který stimuluje buněčnou aktivitu, podporuje a zvyšuje látkovou výměnu, intenzivně revitalizuje
 • Rostlinné výtažky z Brutnáku lékařského (protizánětlivé, zklidňující a posilující účinky)
 • Bambucké máslo (změkčující a hydratační účinky)

Účinky: LA CRÈME ANTI-TEMPS představuje nový přístup k péči o pleť, poskytuje pokožce dokonalý komfort, výrazně zkvalitňuje proces revitalizace. Je opravdovým regeneračním programem pro obličejové tkáně. Stimuluje syntézu elastinu a kolagenu. Podporuje pozvolnou, ale hlubokou a dlouhodobou regeneraci, zahlazuje známky stárnutí a navrací zpět několik let. Speciálně vhodný pro citlivou pleť.
Klinickými testy prokázáno zlepšení buněčné obnovy pleti o 58%.

Domácí péče: Přípravek se používí pro večerní ošetření pleti lehkým vklepáním ve velmi malém množství na obličej, oční okolí,krk a dekolt. K urychlení efektu regenerace lze také přípravek používat ráno po vstřebání Reparačního séra LE CONCENTRÉ REPARATEUR pod Denní krém Jeunesse LA CRÉME JEUNESSE

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
5 534,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
3 252,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
2 946,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Medul - Luxusní jemný šampon, 200 ml

Gernétic MEDUL Luxusní jemný šampon. První šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. MEDUL šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasové cibulky. Podporuje a zkvalitňuje růst vlasů. Vlasy po použití září krásou, zdravím, vitalitou.
974,00 Kč s DPH
možnost slevy