Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91396
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 17 ml
3 252,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní regenerační liftingové sérum

Dotkněte se svého soukromého nebe. Zachyťte průzračné zrcadlení v doteku lahodné textury reparačního séra LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR...
Laboratoře GERnétic představují sofistikovanou kombinaci aktivních složek:

 • Extrakt Kigelia africana - jihoafrický strom s exkluzivní aktivní látkou pro zpevnění a vypnutí pleti
 • Vitamin E (extra účinná forma DL alfa tokoferol) - antioxidant, aktivátor buněčného dýchání. Je zastoupen v podobě speciálních mikročástic, které zajišťují pozvolné uvolňování, a zabezpečí tak dlouhodobou ochranu pleti.
 • Lipidový koncentrát - zvyšuje elasticitu a hydrataci

Reparační liftingové sérum LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Klinické testy ověřily:

 • Vypnutí obličejových kontur o 47%
 • Zvýšení syntézy kolagenu o 327%
 • Vyhlazení jemných vrásek o 55%
 • Stimulace buněčného dýchání o 131%

Gelová emulze lehké konzistence se schopností okamžitého vstřebávání pro osvěžující chladivý efekt a zahlazení projevů stárnutí.

Aktivní složky:

 • Vitamin E - ve formě DL alfa tokoferol, která se řadí k jedné z nejúčinnějších. Vitamin E je nejdůležitějším antioxidantem, působícím proti oxidaci tuků. Váže kyslík a chrání tuky před škodlivými účinky volných radikálů. Podporuje a zlepšuje buněčné dýchání, podílí se na stabilitě buněčné membrány, urychluje hojení ran. Do regeneračního séra je zabudován ve formě speciálních mikročástic (1 micron), které umožňují jeho pomalé a postupné uvolňování. Tím je zabezpečena dlouhodobá ochrana pleti.
 • Březová míza - vzhledem k vyváženému a komplexnímu složení vitaminů, minerálů a stopových prvků je považována za elixír zdraví a mládí. Ideální poměr stopových prvků, minerálů (draslík, kalcium, hořčík, křemík, zinek, mangan, selen, kobalt ) a vitaminů (C, B1, B2, B3, B6) má blahodárný účinek na pevnost, elasticitu, tonizaci a hydrataci pokožky
 • Výtažky z rostlin Quillaia Saponaria Molina a Kigelia Africana - díky ojedinělému zpracování výtažků metodou biotechnologie vykazují aktivní látky intenzivní regenerační a revitalizační schopnosti. Zamezují projevům ochablosti a způsobují okamžité oživení pleti
 • Lipidový koncentrát - bohatý na bioaktivní látky, které stimulují mezibuněčnou přilnavost a posilují kožní bariéru

Účinky: Výsledky klinických testů prokázaly výjimečnou účinnost produktu:

 • vyhlazení pleti o 68%
 • zpevnění obličejových kontur o 47%
 • zjemnění drobných a vyhlazení jemných vrásek
 • stimulace buněčného dýchání o 131%
 • zvýšení syntézy kolagenu I o 117% a kolagenu IV o 327%

Domácí péče: Přípravek aplikujeme ráno nebo večer na očištěnou pleť v malém množství s důrazem na problematické partie a necháme vstřebat.

TIP: Použijte sérum k omlazení pokožky kolem očí.

Balení: 17 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém, 30 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující a liftingový denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
5 534,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
841,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Tenseur Flash - Sada liftingových ampulí pro zralou pleť, 7x 2 ml

Sérum má okamžitý mechanický vypínací efekt na vrásky. Obsahuje biomimetický peptid působící na imunitní Langerhansovy buňky, což snižuje prozánětlivé faktory. Tenseur Flash díky regeneračním a restrukturalizačním vlastnostem epidermis podporuje růst buněk a růst keratinocytů, což zlepšuje bariérovou funkci pokožky.
1 430,00 Kč s DPH
1 287,00 Kč s DPH