Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91396
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 17 ml
2 980,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní regenerační liftingové sérum

Dotkněte se svého soukromého nebe. Zachyťte průzračné zrcadlení v doteku lahodné textury reparačního séra LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR...
Laboratoře GERnétic představují sofistikovanou kombinaci aktivních složek:

 • Extrakt Kigelia africana - jihoafrický strom s exkluzivní aktivní látkou pro zpevnění a vypnutí pleti
 • Vitamin E (extra účinná forma DL alfa tokoferol) - antioxidant, aktivátor buněčného dýchání. Je zastoupen v podobě speciálních mikročástic, které zajišťují pozvolné uvolňování, a zabezpečí tak dlouhodobou ochranu pleti.
 • Lipidový koncentrát - zvyšuje elasticitu a hydrataci

Reparační liftingové sérum LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Klinické testy ověřily:

 • Vypnutí obličejových kontur o 47%
 • Zvýšení syntézy kolagenu o 327%
 • Vyhlazení jemných vrásek o 55%
 • Stimulace buněčného dýchání o 131%

Gelová emulze lehké konzistence se schopností okamžitého vstřebávání pro osvěžující chladivý efekt a zahlazení projevů stárnutí.

Aktivní složky:

 • Vitamin E - ve formě DL alfa tokoferol, která se řadí k jedné z nejúčinnějších. Vitamin E je nejdůležitějším antioxidantem, působícím proti oxidaci tuků. Váže kyslík a chrání tuky před škodlivými účinky volných radikálů. Podporuje a zlepšuje buněčné dýchání, podílí se na stabilitě buněčné membrány, urychluje hojení ran. Do regeneračního séra je zabudován ve formě speciálních mikročástic (1 micron), které umožňují jeho pomalé a postupné uvolňování. Tím je zabezpečena dlouhodobá ochrana pleti.
 • Březová míza - vzhledem k vyváženému a komplexnímu složení vitaminů, minerálů a stopových prvků je považována za elixír zdraví a mládí. Ideální poměr stopových prvků, minerálů (draslík, kalcium, hořčík, křemík, zinek, mangan, selen, kobalt ) a vitaminů (C, B1, B2, B3, B6) má blahodárný účinek na pevnost, elasticitu, tonizaci a hydrataci pokožky
 • Výtažky z rostlin Quillaia Saponaria Molina a Kigelia Africana - díky ojedinělému zpracování výtažků metodou biotechnologie vykazují aktivní látky intenzivní regenerační a revitalizační schopnosti. Zamezují projevům ochablosti a způsobují okamžité oživení pleti
 • Lipidový koncentrát - bohatý na bioaktivní látky, které stimulují mezibuněčnou přilnavost a posilují kožní bariéru

Účinky: Výsledky klinických testů prokázaly výjimečnou účinnost produktu:

 • vyhlazení pleti o 68%
 • zpevnění obličejových kontur o 47%
 • zjemnění drobných a vyhlazení jemných vrásek
 • stimulace buněčného dýchání o 131%
 • zvýšení syntézy kolagenu I o 117% a kolagenu IV o 327%

Domácí péče: Přípravek aplikujeme ráno nebo večer na očištěnou pleť v malém množství s důrazem na problematické partie a necháme vstřebat.

TIP: Použijte sérum k omlazení pokožky kolem očí.

Balení: 17 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní denní rozjasňující krém, 50 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
6 480,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - La Créme Anti-Temps - Luxusní noční regenerační krém, 50 ml

Gernétic LA CRÉME ANTI TEMPS řada Les Parfaits Luxusní noční regenerační krém "PROTI ČASU" pleť hýčká královským elixírem intenzivní regenerace, revitalizace a omlazení. Probouzejte se s viditelně mladší pletí v dokonale tvarovaných konturách, nadchněte se pro pleť prozářenou svěžestí a krásou.
4 604,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Vasco - Speciální krém pro citlivou pleť, 50 ml

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry. Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Je velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.
1 966,00 Kč s DPH
možnost slevy