Gernétic - Lift Men - Liftingový krém pro muže, 50 ml

Gernétic Lift Men - Vzdušný krém přináší opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. Široká škála vitamínů, stopových prvků, výtažků z mořských řas a vzácných rostlinných olejů zabezpečí výživu kožním buňkám a obnoví jejich přirozené funce v plné šíři.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91455
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 50 ml
1 974,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Lift Men - Liftingový krém pro muže

Vzdušný krém přináší opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. Široká škála vitamínů, stopových prvků, výtažků z mořských řas a vzácných rostlinných olejů zabezpečí výživu kožním buňkám a obnoví jejich přirozené funce v plné šíři.

Aktivní složky:

  • Vitamín B1, B2, B6, B12, C, PP, E, výtažky z rostlin,
  • výtažky z mořských řas zpracované biotechnologií, kalcium, magnesium, avokádový olej,
  • sójový extrakt – zdroj nenasycených aminokyselin, lecitinu a vitamínů B, K, E,
  • výtažky z lastur ústřic,
  • aminokyseliny – treonin, valin,
  • komplex oligopeptidů důležitých pro správnou funkci pokožky a produkci kolagenu.

Účinky: LIFT MEN je velmi efektivní produkt, při jehož pravidelné aplikaci dochází k vyhlazení a vypnutí jemných vrásek a zpevnění obličejových kontur. Pokožce se navrací svěží vzhled.

Domácí péče: Aplikujeme na pokožku očištěnou např. GEL MEN. Nanášíme ve velmi malém množství  do problematických partií s vráskami  lehkým vklepáváním do vstřebání. Poté aplikujeme denní krém např. HYDRA MEN.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - L’homme - 3 v 1 proti únavě, energizující, osvěžující a tonizující gelový krém pro muže, 50 ml

L’HOMME - ideální krém pro většinu mužů - Rychlá aplikace - Okamžitě se vstřebává do pokožky - Plný síly - S diskrétní a rafinovanou vůni – gelový krém s báječnou tající strukturou, která vzápětí přináší pocit zklidnění a vyrovnání. Speciální struktura umožňuje okamžité vstřebání, dodává jedinečnou svěžest a vitalitu, tonizuje pokožku, zpevňuje tkáně. Adstringentní, hojivé a remineralizační schopnosti přípravku poskytují pleti pocit dokonalého komfortu a pohodlí.
1 446,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 30 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 016,00 Kč s DPH
1 814,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Lift Express - Sada liftingových ampulí proti prvním vráskám, 7x 2 ml

Toužíte po přípravku, který okamžitě zlepší strukturu pleti, zahladí jemné linky i hlubší vrásky, dodá pokožce energii, jas a omladí jejich celkovou vizáž. Zcela výjimečné sérum LIFT EXPRESS bohaté na účinné složky je uložené v kosmetické ampulce, zachovává přírodní vlastnosti ingrediencí a působí na pokožku vysokou a dlouhodobou efektivitou.
1 258,00 Kč s DPH
možnost slevy