Gernétic - Lotion Aux Acides de Fleurs - Peelingová květinová ampule - Květinový enzymatický peeling, 20 ml

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
Kód: 91312
EAN: 3700109212102
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 20 ml
952,00 Kč s DPH
 

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Koncentrát z květinových kyselin

Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
Peelingová květinová ampule je koncentrát aktivních látek určených k hlubokému enzymatickému peelingu, k zjemnění a vyhlazení pleti.


Aktivní složky:

  • extrakty z květů 4 rostlin obsahující kyselinu vinnou, citronovou a kyselinu jablečnou v koncentraci 6%
  • mandlovník (zjemňující, hydratační a čistící účinky)
  • frésie (hydratační a změkčující účinky)
  • ibišek (regenerační účinky)
  • lilie (změkčující a zvláčňující účinky)

Účinky: Koncentrát způsobuje jemný peeling, podporuje a urychluje vylučování odumřelých kožních buněk na povrch. Zajišťuje lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci, urychluje buněčnou obnovu. Zanechává pleť měkčí, jemnější a prosvětlenou.

Domácí péče: Koncentrát aplikujeme v dávce 2 ml (8-10krát zmačkneme pumpičku). Nanášíme na očištěnou pleť čistícím mlékem GLYCO a tonikem FIBRO. Po vstřebání koncentrátu pokračujeme v další péči. Aplikujeme maximálně 2 krát týdně.

Nedoporučujeme používat na podrážděnou, zanícenou pleť nebo pokožku s ekzémy a dermatitidami.

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 748,00 Kč s DPH
1 573,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
940,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 706,00 Kč s DPH
možnost slevy