Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91413
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 90 ml
2 544,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí

MACRO 2000 pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.

Lehký krém jemné krémovité struktury s příjemnou vůní. Je určený k modelaci poprsí a k ošetření ochablých, pokleslých prsou.

Aktivní složky:
  • rostlinné výtažky ( přeslička, myrha, břečťan)
  • výtažky z mořských řas – delikátní výživa a zpevnění
  • aktivní výtažky bohaté na aminokyseliny, vitaminy a stopové prvky
  • Komplex 8 esenciálních aminokyselin důmyslně dávkovaných pro opravdový push-up efekt

Účinky: Optimální složení výrobku působí na pružnost pokožky, povzbuzuje podkožní svalovinu a má výrazné zpevňující účinky. Má příznivý vliv na zachování buněčné rovnováhy.

Domácí péče: Po vstřebání tonika SEINO případně buněčného stimulátoru ENDO SPECIAL + roztíráme krém MACRO 2000 na pokožku celého poprsí včetně bradavek. Aplikujeme ráno nebo ráno i večer.

Balení: 90 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
1 496,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Seino - Zpevňující tonikum na dekolt a poprsí, 200 ml

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt - jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.
816,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 596,00 Kč s DPH
1 436,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas, 30 ml

Gernétic - Ger Lift - Liftingový vypínací a zpevňující krém s výtažky mořských řas (Spirulina, Chlorella), které pleť vypínají a zpevňují. Díky liposomatickému komplexu pronikají hluboko do pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastenu, podporují dýchání buněk a buněčný růst.
1 858,00 Kč s DPH
možnost slevy