Gernétic - Medul - Luxusní jemný šampon, 200 ml

Gernétic MEDUL Luxusní jemný šampon. První šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. MEDUL šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasové cibulky. Podporuje a zkvalitňuje růst vlasů. Vlasy po použití září krásou, zdravím, vitalitou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91429
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
894,00 Kč s DPH
814,00 Kč s DPH
80,00 Kč s DPH

Gernétic MEDUL Luxusní jemný šampon

První šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové cibulky současně. MEDUL šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů, regeneruje a zklidňuje vlasovou pokožku a vyživuje vlasové cibulky. Podporuje a zkvalitňuje růst vlasů. Vlasy po použití září krásou, zdravím, vitalitou. Obsahuje extrakty plodů kokosovníku, hedvábné peptidy a aminokyseliny.

Jemný šampon obsahuje nezbytné složky a látky pro správnou péči o vlasy a vlasovou pokožku. Odstraní beze zbytku nečistoty z vlasů, uvolní stresovanou pokožku a pomáhá vrátit vlasům zdravý vzhled. Medul má velmi příznivé účinky na vlasy i vlasové tkáně a je určen k pravidelnému ošetřování vlasů.

Aktivní složky:

  • komplex aminokyselin
  • peptidy
  • aktivní výtažky získané biotechnologií
  • výtažek z plodů kokosovníku (Medul)

Účinky: Přípravky vlasové řady GERnétic regenerují vlasovou pokožku, vyživují vlasové cibulky, podporují a zkvalitňují růst vlasů.
Lze je použít i jako účinný regenerátor při:

  • padání vlasů jako následku psychického šoku nebo vedlejších účinků léků
  • mazotokovém vypadávání vlasů
  • problémech vlasové pokožky (lupy, ekzémy, lupénka)

Domácí použití: K dokonalému umytí vlasů doporučujeme aplikovat dávku šamponu dvakrát za sebou (první dávka smyje hrubé nečistoty). Po opláchnutí aplikujeme druhou dávku a lehce masírujeme vlasovou pokožku – aktivní látky se tak dostávají hluboko do pokožky až k vlasovým cibulkám.

TIP: Účinné řešení problémů vlasové pokožky (lupy, svědění, aj.).

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Lait Corps Douceur - Zvláčňující a hydratační tělové mléko, 200 ml

Gernétic LAIT CORPS DOUCEUR Zvláčňující a hydratační tělové mléko - Sametová pečující emulze s jemnou vůní meruněk a oříšků Shea. Zjemňuje, vyživuje a hydratuje. Regeneruje kožní buňky a díky obsahu minerálů posiluje kolagenová a elastenová vlákna, a tím zpevňuje pokožku.
994,00 Kč s DPH
905,00 Kč s DPH

Gernétic - Cuticul Extra Plus - Vyživující vlasové sérum, 100 ml

Gernétic CUTICUL EXTRA PLUS Vyživující vlasové sérum chrání vlasy před poškozením a udržuje je v dokonalé kondici. Podporuje růst vlasů, zamezuje jejich vypadávání. Vlasová pokožka zůstává zklidněná a kompletně regenerovaná. Zamezuje tvorbě lupů, ekzémů a jiných problematických projevů.
1 244,00 Kč s DPH
1 132,00 Kč s DPH

Gernétic - Huile de Massage - Masážní olej z hroznových semen, 200 ml

Gerrnétic HUILE DE MASSAGE Masážní olej z hroznových semen Velmi jemný olej skrývá 100% esenciální oleje z rozmarýnu a levandule (odstraňují bolesti hlavy, zad, svalů, hluboce zklidňují) a olej z hroznových jadérek – nejbohatší zdroj rostlinných flavonoidů. Redukuje otoky dolních končetin a zamezuje popraskání žilek.
820,00 Kč s DPH
746,00 Kč s DPH

Gernétic - Masque Marin - Marine Mask - Vitalizační maska s výtažky mořských řas, 30 ml

Gernétic Masque Marin - Marine Mask - Vitalizační maska s výtažky mořských řas - krémový elixír naplněný koktejlem řas, bylin, olejů, minerálů a stopových prvků. Věnujte pleti pět nejdůležitějších předpokladů krásy: regeneraci, remineralizaci, vypnutí, zjemnění a … anti-aging.
1 264,00 Kč s DPH
1 150,00 Kč s DPH