Gernétic - Melano 30 - Opalovací regenerační mléko, SPF 30+, 125 ml

Melano 30 - Mléko na opalovací pro citlivou pokožku - lehký, zjemňující krém s vysokým stupněm ochrany pokožky před slunečním zářením, který funguje na bázi minerální clony. Pokožku hydratuje a vyživuje.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91465
Datum dodání: 3 - 5 dní
balení 125 ml
912,00 Kč s DPH
821,00 Kč s DPH
91,00 Kč s DPH

Gernétic - Melano 30 - Opalovací regenerační mléko pro citlivou pokožku, SPF 30+ (Vysoká ochrana)

Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky. Přípravek byl vyvinut pro světlou citlivou pokožku, která se opaluje, ale snadno se spálí. Přípravek chrání proti paprskům UVA i UVB, bez nanočástic.

Lehký, zjemňující mléko s vysokým stupněm ochrany pokožky před slunečním zářením, který funguje na bázi minerální clony. Je určen pro osoby s vysoce citlivou pokožkou a s nízkým obsahem přirozeného pigmentu. Velice vhodný je i pro ochranu dětské pokožky. Produkt nejvyšší kvality byl dlouhodobé klinicky testován a jeho index ochrany proti paprskům UVA a UVB je garantován stejně jako jeho kožní snášenlivost. 

Aktivní složky:

  • Ochranný komplex filtrů proti UVA a UVB záření, bez nanočástic.
  • Meruňkový olej, jehož obsah esenciálních mastných kyselin a vitamínů zajišťuje antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
  • Hydratační složky jako např. sorbitol.


Účinky: Ideální složení přípravku MELANO 30 zabraňuje vysoušení pokožky slunečním zářením, zánětům kůže, ekzémům, zarudnutí, podráždění a popraskání. Zvláčňuje, zklidňuje, působí protizánětlivě a přináší pokožce všechny potřebné látky k dobré regeneraci. Svým povzbuzujícím působením na metabolismus podněcuje buňky k obranné činnosti. Výživné, regenerační a hydratační složky udržují pleť vláčnou a jemnou. MELANO 30 poskytuje vysokou ochranu proti UVA i UVB záření.

Použití: Doporučujeme aplikovat jemnou masáží 1/2 hodiny před pobytem na slunci. Po koupání nebo utírání ručníkem aplikaci opakujeme.

Balení: 90 ml, Praktické balení ve flakonu s pumpičkou umožňuje snadnější aplikaci.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 30 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 048,00 Kč s DPH
943,00 Kč s DPH

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
2 980,00 Kč s DPH
2 683,00 Kč s DPH

Gernétic - Myo Myoso - Liftingový krém proti vráskám, 50 ml

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém. Sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.
2 290,00 Kč s DPH
2 061,00 Kč s DPH

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
3 289,00 Kč s DPH