Gernétic - Melano 50 - Opalovací regenerační mléko, SPF 50+, 125 ml

Mléko na opalování MELANO 50 - Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
Kód: 91463
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 125 ml
1 348,00 Kč s DPH
 

Gernétic Melano 50 - Opalovací regenerační mléko, SPF 50+ (vysoká ochrana) - Chraňte své zdraví i krásu kvalitním přípravkem.

Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky. Přípravek byl vyvinut pro mimořádně citlivou pokožku (bílou mléčnou pleť), která se obtížně opaluje, má tendenci ke spálení a tvorbě pigmentových skvrn. Přípravek poskytuje maximální ochranu před slunečními paprsky UVA i UVB, bez nanočástic. MELANO 50 zanechává pokožku jemně opálenou, vláčnou a krásnou.

Aktivní složky:

  • Ochranný komplex filtrů proti UVA a UVB záření, bez nanočástic.
  • Meruňkový olej, jehož obsah esenciálních mastných kyselin a vitamínů zajišťuje antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
  • Hydratační složky jako např. sorbitol.


Mléko na opalování SPF 50+ (vysoká ochrana) Jemný, lehce parfémovaný krém, dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži.  Byl vyvinut pro mimořádně citlivou pokožku a pro maximální ochranu před spálením a kožními problémy způsobenými slunečním zářením. Přípravek chrání proti paprskům UVA i UVB.

Účinky: Hydratuje a vyživuje. Preventivně působí proti vzniku pigmentových skvrn. Efektně chrání proti slunečnímu záření, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Výživné, regenerační a hydratační složky udržují pleť vláčnou a jemnou. Krém MELANO 50 poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Použití: Doporučujeme nanést na tělo 1/2 hodiny před sluněním, aby mohly aktivní složky dobře proniknout do hlubokých vrstev kůže. Je určený pro dospělé i děti. Lze použít na tělo i obličej. Tento produkt nelze používat v soláriu - příliš velký filtrační efekt.

TIP: Zákaznici, která je velmi citlivá na sluneční záření, doporučíme v letních měsících používat přípravek MELANO 50 jako denní krém. Její pokožka bude optimálně chráněna.

Balení: 125 ml, Nové balení ve flakonu s pumpičkou pro snadnější aplikaci.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Melano 30 - Opalovací regenerační mléko, SPF 30+, 125 ml

Melano 30 - Mléko na opalovací pro citlivou pokožku - lehký, zjemňující krém s vysokým stupněm ochrany pokožky před slunečním zářením, který funguje na bázi minerální clony. Pokožku hydratuje a vyživuje.
1 158,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
1 078,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
3 252,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Gel Aprés Soleil - Gel po opalování - Zklidňující gel, 90 ml

Gernétic Gel Aprés Soleil - Gel po opalování na obličej a tělo - Zklidňujíc chladivý gel urychluje léčebný proces kůže, tlumí fotochemické poškození, tlumí zarudnutí, regeneruje a zvláčňuje pokožku poškozenou sluněním a prodlužuje opálení.
678,00 Kč s DPH
možnost slevy