Gernétic - Melano 50 - Opalovací regenerační mléko, SPF 50+, 125 ml

Mléko na opalování MELANO 50 - Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91463
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 125 ml
1 044,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Melano 50 - Opalovací regenerační mléko, SPF 50+ (vysoká ochrana) - Chraňte své zdraví i krásu kvalitním přípravkem.

Jemná, lehce roztíratelná emulze, která se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži. Obsahuje meruňkový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, vitamíny A a E, má regenerační, hydratační a antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky. Přípravek byl vyvinut pro mimořádně citlivou pokožku (bílou mléčnou pleť), která se obtížně opaluje, má tendenci ke spálení a tvorbě pigmentových skvrn. Přípravek poskytuje maximální ochranu před slunečními paprsky UVA i UVB, bez nanočástic. MELANO 50 zanechává pokožku jemně opálenou, vláčnou a krásnou.

Aktivní složky:

  • Ochranný komplex filtrů proti UVA a UVB záření, bez nanočástic.
  • Meruňkový olej, jehož obsah esenciálních mastných kyselin a vitamínů zajišťuje antioxidační účinky a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
  • Hydratační složky jako např. sorbitol.


Mléko na opalování SPF 50+ (vysoká ochrana) Jemný, lehce parfémovaný krém, dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na kůži.  Byl vyvinut pro mimořádně citlivou pokožku a pro maximální ochranu před spálením a kožními problémy způsobenými slunečním zářením. Přípravek chrání proti paprskům UVA i UVB.

Účinky: Hydratuje a vyživuje. Preventivně působí proti vzniku pigmentových skvrn. Efektně chrání proti slunečnímu záření, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Výživné, regenerační a hydratační složky udržují pleť vláčnou a jemnou. Krém MELANO 50 poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Použití: Doporučujeme nanést na tělo 1/2 hodiny před sluněním, aby mohly aktivní složky dobře proniknout do hlubokých vrstev kůže. Je určený pro dospělé i děti. Lze použít na tělo i obličej. Tento produkt nelze používat v soláriu - příliš velký filtrační efekt.

TIP: Zákaznici, která je velmi citlivá na sluneční záření, doporučíme v letních měsících používat přípravek MELANO 50 jako denní krém. Její pokožka bude optimálně chráněna.

Balení: 125 ml, Nové balení ve flakonu s pumpičkou pro snadnější aplikaci.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - La Créme Jeunesse - Luxusní denní rozjasňující krém, 50 ml

Gernétic LA CRÉME JEUNESSE řada Parfaits Luxusní rozjasňující denní krém "MLÁDÍ", SPF 6+ aktivuje okamžitý omlazující proces pleti: Stimuluje vypnutí a vyhlazení, podporuje buněčné dýchání a zajišťuje optimální hydrataci. Propůjčuje pleti mladistvé kontury, hladkost a zářivou hebkost.
6 480,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
2 980,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Myo Myoso - Liftingový krém proti vráskám, 50 ml

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém. Sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.
2 290,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
možnost slevy