Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91335
Datum dodání: 24 hodin
balení 20 ml
1 748,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic MITO SPECIAL+ Buněčný stimulátor

Laboratoře GERnétic vyvinuly první stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť.

MITO SPECIAL+ aktivuje syntézu kolagenu a elastenu, a přináší tak pleti mnohem vyšší pevnost a obnovení mladistvých kontur. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři. Díky aktivnějšímu dýchání buněk se vyhlazují i hluboce vryté vrásky.

Nově vytvořená formule určená pro hlubokou regeneraci buněk ve všech vrstvách pokožky. Koncentrát aktivních látek se používá k regeneraci pleti obličeje, ale i k revitalizaci pokožky rukou a ochablých tělových tkání, k ošetření jizev a strií. Flakon je opatřen dávkovačem.

Aktivní složky: Výrobek je 100% přírodní. Aktivní látky jsou získány z rostlinných zdrojů pěstovaných v bio kvalitě a zpracovány nejmodernější biotechnologií.

  • Přírodní antiradikální a antioxidační komplex, jehož základem jsou aktivní složky 2-thioxantin, 8-hydroxyxantin, které neutralizují volné radikály, jež jsou odpovědné za ničení biomolekul a způsobují stárnutí pokožky.
  • Peptidy v koncentraci 100mg/kg (tripeptid glycyl, histidin, lysin), které tvoří zlomek řetězce kolagenu a jsou schopné iniciovat mimobuněčnou syntézu kolagenu pomocí kožních fibroblastů. Četné aminokyseliny, jako prolin, lysin, histidin atd.

Účinky: Buněčný stimulátor MITO SPECIAL+ umožňuje kvalitnější syntézu přírodního kolagenu, která přináší pleti mnohem vyšší pevnost a obnovení mladistvých kontur. Zvyšuje mitochondriální metabolismus - umožňuje buňkám lépe dýchat, zkvalitňuje vstřebávání kyslíku kůží, celkově podporuje buněčnou aktivitu a energii. Anti-ageingový efekt oživuje unavenou pokožku, zcela evidentně redukuje vrásky v jejich hloubce i šíři. MITO SPECIAL+ efektně působí proti viditelným nedostatkům pleti, maximálně zlepšuje celkový stav pokožky. Zároveň posiluje účinky regeneračních a dalších speciálních přípravků GERnétic.

Koncentrát je určen:

  • k ošetření zralé a stárnoucí pokožky
  • k vyhlazení hlubokých vrásek
  • k ošetření pleti poškozené slunečním zářením
  • k obnovení pevnosti a pružnosti ochablých tkání rukou
  • k ošetření jizev a strií

Během aplikace může dojít k hlubšímu prokrvení a prohřátí kůže, které však brzy mizí.

Vzhledem k silným stimulačním účinkům nepoužíváme MITO SPECIAL+ na podrážděnou, zanícenou nebo velmi citlivou pokožku. Nepoužíváme také k ošetření poprsí.

Domácí použití: Na očištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu čistícím mlékem Glyco a tonikem Fibro lehce vklepeme 2 ml (8–10x stiskneme pumpičku) buněčného stimulátoru MITO SPECIAL+ a necháme vstřebat. Aplikujeme podle stavu pleti 2-3x týdně.

TIP na liftingovou kúru: Po vklepání stimulátoru MITO SPECIAL+ naneseme masku IMMUNO, necháme působit 15-20 min, opláchneme, osušíme,vetřeme malé množství liftingového krému proti vráskám MYO MYOSO nebo luxusního hydratačního a revitalizačního séra CELLS LIFE. Na závěr ošetříme pleť příslušným denním krémem (TROPO, TROPO PLUS, SYMBIOSE…)

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 586,00 Kč s DPH
1 427,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
940,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 956,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
841,00 Kč s DPH