Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91335
Datum dodání: 24 hodin
balení 20 ml
1 596,00 Kč s DPH
1 436,00 Kč s DPH
160,00 Kč s DPH
Gernétic MITO SPECIAL+ Buněčný stimulátor

Laboratoře GERnétic vyvinuly první stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť.

MITO SPECIAL+ aktivuje syntézu kolagenu a elastenu, a přináší tak pleti mnohem vyšší pevnost a obnovení mladistvých kontur. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři. Díky aktivnějšímu dýchání buněk se vyhlazují i hluboce vryté vrásky.

Nově vytvořená formule určená pro hlubokou regeneraci buněk ve všech vrstvách pokožky. Koncentrát aktivních látek se používá k regeneraci pleti obličeje, ale i k revitalizaci pokožky rukou a ochablých tělových tkání, k ošetření jizev a strií. Flakon je opatřen dávkovačem.

Aktivní složky: Výrobek je 100% přírodní. Aktivní látky jsou získány z rostlinných zdrojů pěstovaných v bio kvalitě a zpracovány nejmodernější biotechnologií.
  • Přírodní antiradikální a antioxidační komplex, jehož základem jsou aktivní složky 2-thioxantin, 8-hydroxyxantin, které neutralizují volné radikály, jež jsou odpovědné za ničení biomolekul a způsobují stárnutí pokožky.
  • Peptidy v koncentraci 100mg/kg (tripeptid glycyl, histidin, lysin), které tvoří zlomek řetězce kolagenu a jsou schopné iniciovat mimobuněčnou syntézu kolagenu pomocí kožních fibroblastů. Četné aminokyseliny, jako prolin, lysin, histidin atd.

Účinky: Buněčný stimulátor MITO SPECIAL+ umožňuje kvalitnější syntézu přírodního kolagenu, která přináší pleti mnohem vyšší pevnost a obnovení mladistvých kontur. Zvyšuje mitochondriální metabolismus - umožňuje buňkám lépe dýchat, zkvalitňuje vstřebávání kyslíku kůží, celkově podporuje buněčnou aktivitu a energii. Anti-ageingový efekt oživuje unavenou pokožku, zcela evidentně redukuje vrásky v jejich hloubce i šíři. MITO SPECIAL+ efektně působí proti viditelným nedostatkům pleti, maximálně zlepšuje celkový stav pokožky. Zároveň posiluje účinky regeneračních a dalších speciálních přípravků GERnétic.

Koncentrát je určen:

  • k ošetření zralé a stárnoucí pokožky
  • k vyhlazení hlubokých vrásek
  • k ošetření pleti poškozené slunečním zářením
  • k obnovení pevnosti a pružnosti ochablých tkání rukou
  • k ošetření jizev a strií

Během aplikace může dojít k hlubšímu prokrvení a prohřátí kůže, které však brzy mizí.

Vzhledem k silným stimulačním účinkům nepoužíváme MITO SPECIAL+ na podrážděnou, zanícenou nebo velmi citlivou pokožku. Nepoužíváme také k ošetření poprsí.

Domácí použití: Na očištěnou pokožku obličeje, krku i dekoltu čistícím mlékem Glyco a tonikem Fibro lehce vklepeme 2 ml (8–10x stiskneme pumpičku) buněčného stimulátoru MITO SPECIAL+ a necháme vstřebat. Aplikujeme podle stavu pleti 2-3x týdně.

TIP na liftingovou kúru: Po vklepání stimulátoru MITO SPECIAL+ naneseme masku IMMUNO, necháme působit 15-20 min, opláchneme, osušíme,vetřeme malé množství liftingového krému proti vráskám MYO MYOSO nebo luxusního hydratačního a revitalizačního séra CELLS LIFE. Na závěr ošetříme pleť příslušným denním krémem (TROPO, TROPO PLUS, SYMBIOSE…)

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Tropo Plus - Denní hydratační krém, 40 ml

Gernétic TROPO PLUS Denní hydratační krém. Velmi lehký krém se snadným vstřebáváním, speciálně vytvořený pro ochranu a regeneraci suché pleti. Dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Účinně chrání proti paprskům UVA i UVB.
1 260,00 Kč s DPH
1 200,00 Kč s DPH

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 568,00 Kč s DPH
1 411,00 Kč s DPH

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
3 289,00 Kč s DPH

Gernétic - Lympho - Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě, 200 ml

Gernétic LYMPHO Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě. Harmonizuje lymfatický systém a díky tomu pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky nohou. Aktivní složky s osvěžujícím efektem (ženšen, mořské řasy) zanechávají pokožku svěží a vitální.
820,00 Kč s DPH
738,00 Kč s DPH