Gernétic - Myo Myoso - Liftingový krém proti vráskám, 30 ml

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém. Sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91385
EAN: 3700109210368
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
2 196,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém  

Každé ráno se probouzí také Vaše pleť. Stejně jako Vy potřebuje pořádnou dávku vzpruhy. Probouzejte svou pleť s MYO MYOSO...
MYO MYOSO sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. Vitaminy a aminokyseliny působí na vnitřní metabolizmus pleti a napínají i nejjemnější svaly upnuté do pokožky. MYO MYOSO vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.

Speciální krém proti vráskám a povadlé pleti - jemný krém, který se lehce vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je určený pro vypnutí vrásek očních partií a ošetření povadlé pleti obličeje, krku a dekoltu.
MYO MYOSO je vynikající přípravek pro všechny typy pleti včetně těch nejcitlivějších.

Aktivní složky:

  • fytostimulátory z rostlinných výtažků arniky, měsíčku, chmelu a pšeničných klíčků
  • vitaminy A, B, C, H
  • avokádový olej obohacený vitaminy
  • vitamin F
  • aminokyseliny: cystein, methionin, ornitin a leucin
  • velmi aktivní výtažek získaný biotechnologickou cestou

Účinky: Krém MYO MYOSO napíná jemné svaly upnuté do pokožky. Tím dochází k vyrovnání a vypnutí pleti. Vyhlazení pokožky a vypnutí svalstva však není možné bez odstranění příčiny ochablosti. Je tedy třeba tkáně, svaly a bazální buňky dobře vyživovat. Přípravky IMMUNO, SYNCHRO, NUCLEA, CYTOBI a CELLS LIFE tyto schopnosti mají. Proto je doporučujeme zařadit do péče o pleť.

Domácí použití: Krém MYO MYOSO používáme výhradně při ranní péči o pleť. Nanášíme na očištěný obličej mlékem GLYCO a tonikem FIBRO. Aplikujeme buď lokálně na ochablejší místa a vrásky, nebo v případě zralé pleti na celý obličej, krk a dekolt. Zaměříme se především na oční partie a okolí úst. Napínací a vyhlazovací účinek krému MYO MYOSO je patrný okamžitě a při každodenní aplikaci malého množství má dlouhodobý charakter. Po nanesení přípravku MYO MYOSO naneseme denní krém, který připraví pleť na nalíčení.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 956,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 586,00 Kč s DPH
1 427,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
4 498,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Nuclea - Regenerační a zklidňující krém, 30 ml

Gernétic NUCLEA Super Regenerační a zklidňující krém - Zastavte stárnutí jediným dotykem. Krém NUCLEA ukrývá jedinečnou trojkombinaci hedvábných proteinů, peptidů a ušlechtilých olejů. Má hluboké regenerační a hojivé účinky, významně obnovuje strukturu a pevnost pleti.
2 176,00 Kč s DPH
1 958,00 Kč s DPH