Gernétic - Sensi Boost - Sada ampulí pro citlivou pokožku, 7x 2 ml

Sofistikované sérum s výtažky Proskurníku lékařského a polyfenoly ze slupek rajčat má okamžitý uklidňující efekt, odstraňuje zarudnutí, snižuje reaktivitu a citlivost kůže, stejně jako pocity podráždění a diskomfortu. Pomáhá přirozené obraně pokožky působením na protizánětlivé markery. Udržuje komfortní pocit na pokožce v průběhu celého dne.
Kód: 91513
Datum dodání: 24 hodin
Balení 7x 2 ml
1 480,00 Kč s DPH
 

Gernétic Sensi Boost - Sada ampulí pro citlivou pokožku s okamžitým zklidňujícím účinkem!

Pnutí, pálení, svědění, pocit horka, nepravidelné červenání. To jsou typické průvodní jevy, které se pojí s citlivou pokožkou. Všechny jsou v běžném životě obtěžující a omezující. Příčinou je snížení tolerančního limitu kůže. Jedná se o hyperaktivitu nervového systému kožních buněk. S tímto problémem se můžeme setkat u všech typů pleti, mastné, smíšené i suché. Není výjimkou, že také muži se s přecitlivělostí kůže potýkají. Obvykle kondici již tak zkoušené pokožky zhoršuje pravidelné holení, které narušuje hydrolipidový film.

Sofistikované sérum s výtažky Proskurníku lékařského a polyfenoly ze slupek rajčat má okamžitý uklidňující efekt, odstraňuje zarudnutí, snižuje reaktivitu a citlivost kůže, stejně jako pocity podráždění a diskomfortu. Pomáhá přirozené obraně pokožky působením na protizánětlivé markery. Udržuje komfortní pocit na pokožce v průběhu celého dne.

Ampule s mléčně fialovým sérem a pudrově květinovou vůní.

 Aktivní složky:

  • Polyfenoly ze slupek rajčat (fytomolekula Naringenin Chalcone) - tlumí alergické a zánětlivé projevy na pokožce. Snižuje uvolňování zánětlivých cytokinů a snižuje průtok krve. Tato fytomolekula redukuje přetrvávající zarudnutí citlivé pokožky, chrání a utišuje podrážděnou pleť.
  • Extrakt z Proskurníku lékařského (Althaea officinalis L.) – zklidňuje, zvlhčuje a změkčuje pokožku, působí protizánětlivě.

Účinky:

  • Sérum Sensi Boost působí na pokožku dvojím účinkem: zklidňujícím a proti začervenání.
  • Má okamžitý uklidňující efekt a odstraňuje zarudnutí na dlouhou dobu. Snižuje reaktivitu a přecitlivělost kůže, stejně jako pocity podráždění a diskomfortu. Působením na protizánětlivé markery pomáhá přirozené obraně pokožky.

Postup při otevírání ampulky: Na ampulku s přípravkem nasaďte otevírací nástavec, pomocí něhož odlomte její horní část. Sérum v ampulce má hutnější strukturu. Je důležité po otevření ampule nasadit přiloženou pipetku (nasaďte pevně, aby nespadla), ampulku otočit směrem dolů a mačkáním pipetky „vypumpovat“ sérum z ampulky. Případně ampulku trochu poklepat. Vzhledem ke konzistenci část séra zůstává na stěnách ampule, proto pipetku uzavřete a nechte sérum ještě stékat. Tento zbytek aplikujte v samém závěru ošetření před nanesením denního krému.

Domácí péče:
Ampulky Sensi Boost doporučujeme používat jako kúru: 7 po sobě jdoucích dní aplikujte obsah jedné ampulky na očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje, dobře zapracujte, poté pokračujte v běžné péči. Kúru je možné kdykoliv zopakovat. V případě potřeby lze na pokožku aplikovat sérum z jedné ampulky k okamžitému zklidnění pokožky.

Doporučení: K výraznému zklidnění pokožky doporučujeme tuto péči - na očištěnou pokožku aplikujte sérum Sensi Boost, Vasco, Synchro, masku Argini, denní krém např. Tropo Plus.

Balení: 7x 2 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Vasco - Speciální krém pro citlivou pleť, 50 ml

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry. Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Je velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.
2 324,00 Kč s DPH
2 092,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Cold Cream Mousse - Zklidňující krém pro jemnou, křehkou, velmi suchou až atopickou pokožku, 50 ml

Zklidňující krém Cold Cream Mousse - Krém s jemnou pudrovou vůní, který vás okouzlí vzdušnou nadýchanou texturou a rychlým zklidňujícím účinkem. Téměř okamžitě proniká do pokožky a tiší pleť. Je určený pro jemnou pokožku se sklonem k vysušování a velmi suchou až atopickou pokožku trpící podrážděním až zarudnutím, svěděním a olupováním.
2 228,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Argini - Čistící regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic ARGINI - Regenerační, protizánětlivá a čisticí maska. Aktivní bio extrakty (okurka, vilín, heřmánek), olej ze sladkých mandlí a směs zjemňujících mastných kyselin propůjčují pleti trvalé zklidnění, ošetření zánětů a hluboké pročištění. Regulují tvorbu mazotoku, stahují póry a vyhlazují pleť.
1 378,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
1 078,00 Kč s DPH
možnost slevy