Gernétic - Shine Control - Sada matujících ampulek, 7x 2 ml

Sérum Shine Control stahuje rozšířené póry, zjemňuje pokožku, reguluje tvorbu kožního mazu a dodává pleti dlouhotrvající, sametově matný vzhled. Póry jsou viditelně stažené a textura pleti je jemnější. Omezuje také výskyt nedokonalostí. Pleť je vyčištěná a příjemně svěží.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91514
Datum dodání: 24 hodin
Balení 7x 2 ml
1 380,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Sensi Boost - Sada matujících ampulek

  • Okamžitý matující efekt.
  • Výrazné stažení rozšířených pórů.
  • Svěží, matná a pročištěná pokožka po celý den. 

Sérum Shine Control v ampulích má hluboký účinek na stažení pórů, zjemnění kožního reliéfu a redukci kožního mazu. Pročišťuje a reguluje lesk pokožky a dosahuje dlouhotrvajícího, sametově matného povrchu pleti. Póry jsou viditelně stažené a textura pleti vyhlazená. Extrakt z listů čajovníku, mořský cukr a kůra Vrby bílé jsou aktivními čisticími složkami s antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Tyto vlastnosti umožňují přípravku řešit nedokonalosti pleti a zlepšovat její stav. Po aplikaci cítíte příjemný pocit svěžesti. Ampulky Shine Control jsou určeny pro pokožku s rozšířenými póry a pro smíšenou, mastnou až příliš mastnou pleť. 

Sérum uložené v ampulích určené pro stažení rozšířených pórů, zjemnění kožního reliéfu, vyvážení produkce kožního mazu a příjemnému matování pleti.

Svěží, zelená vůně čajovníku australského zanechává příjemnou vůni pryskyřice, mechu, a dokonce i mlází. 

 Aktivní složky:

  • Mořský cukr – vynikající matující prostředek pro vstřebávání přebytečného kožního mazu a vyrovnávání jeho produkce.

  • Čajovník australský – extrahovaný z listů čajovníku je aktivní čisticí složkou s antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi, které pomáhají redukovat produkci kožního mazu.

  • Kůra Vrby bílé – známá pro své adstringentní vlastnosti, stahuje póry pokožky a tonizuje ji. Navíc působí proti mechanismům nadprodukce kožního mazu.

Účinky: Sérum Shine Control stahuje rozšířené póry, zjemňuje pokožku, reguluje tvorbu kožního mazu a dodává pleti dlouhotrvající, sametově matný vzhled. Póry jsou viditelně stažené a textura pleti je jemnější. Omezuje také výskyt nedokonalostí. Pleť je vyčištěná a příjemně svěží. 

Shine Control doporučujeme používat jako:

  • Apulku SOS k okamžitému stažení pórů a zjemnění pleti. Sérum aplikujte na očištěnou pokožku před nanesením dalších specifických přípravků. Dobře zapracujte.
  • V případě silně promaštěné pokožky použijte ampulky jako 7denní kúru. 7 dní po sobě jdoucích naneste ráno, po očištění pleti, polovinu jedné ampulky Shine Control jemnými tahy na celý obličej a zejména na T-zónu. Poté naneste další obvyklé krémy. Druhou polovinu ampulky aplikujte večer před nanesením specifických přípravků a nočního regeneračního krému. Kúru je možné kdykoliv zopakovat.

Doporučení: 

Matující kúru lze podle potřeb pleti kdykoliv opakovat. 

Po použití Shine Control není doporučen pobyt na sluníčku a je nanejvýš vhodné používat denní krém s vyšším SPF. Využijte pro denní péči krém Melano 15.

 

Balení: 7x 2 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
2 084,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Vasco - Speciální krém pro citlivou pleť, 50 ml

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry. Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Je velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.
2 324,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Créme Spéciale Peaux Mixtes et Grasses - Mix krém, 50 ml

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť. Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.
1 482,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 956,00 Kč s DPH
možnost slevy